Pozycjonowanie strony internetowej

O tym, jak istotny jest e-marketing, wie już większość z nas. Marketing internetowy proponuje jednak wiel rozwiązań i często nie wiadomo, którą drogą powinniśmy iść. Jednym z częstszych dylematów brzmi: pozycjonowanie czy kampanie Google Ads? Co warto wiedzieć na temat obu form promocji i, czy istnieje złoty środek? Poniżej garść informacji. Zachęcamy do lektury!

Urząd Skarbowy

Znany już portal e-Urząd Skarbowy ma przejąć sprawy do tej pory obsługiwane przez serwis podatkowy KAS. Korzystanie z obsługi teleinformatycznej ma być wygodniejsze, szybsze i co najważniejsze bez kosztów. Jeśli zdecydujesz się na tradycyjną formę, nadal trzeba będzie za zaświadczenia płacić.

Poza tym załatwianie spraw urzędowych online ma jeszcze jedną dużą zaletę, jest mniej stresujące dla przedsiębiorców. Poszczególne usługi będą uruchamiane w określonych terminach, o których MF będzie informowało na bieżąco. Kto będzie mógł załatwiać sprawy w KAS online i przede wszystkim co będzie można zrobić bez wizyty w urzędzie?

Faktoring to jedna z usług finansowych, która pozwala na poprawienie płynności finansowej.

W skrócie: operacja ta polega na zamianie wierzytelności na gotówkę. Usługi takie świadczą różne podmioty, które zyskują dzięki procentowi od spłacanych zobowiązań. Korzystanie z faktoringu daje przedsiębiorcy liczne korzyści.

UTM

Kampanie reklamowe w Internecie to dzisiaj chleb powszechny dla zdecydowanej większości marketerów.

Dlaczego? Duża liczba klientów szuka potrzebnych produktów lub usług właśnie w sieci, dlatego skuteczna promocja online to konieczność, żeby dotrzeć do tej grupy odbiorców. Jeżeli planujesz rozpoczęcie działań reklamowych online, musisz wiedzieć czym są tagi UTM i jak je prawidłowo tworzyć.

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.