fbpx

Rozlicz 1%

Co roku, gdy konieczne jest rozliczenie się z Urzędem Skarbowym, znaczna większość podatników z Polski staje przed możliwością przekazania symbolicznego 1% na wybraną Organizację Pożytku Publicznego.

Nie inaczej będzie po zakończonym roku 2021, gdy (zgodnie z panującym trendem) Polacy zasiądą przed elektronicznymi systemami do rozliczeń PIT. Jak ułatwić sobie cały proces rozliczeń?

Meble biurowe

Home office powoli przestaje być przywilejem wąskiej liczby branż. Nowoczesne technologie pokazują, że szereg prac można wykonywać zdalnie. Jaki z tego wniosek? W przypadku wielu zawodów przeniesienie biura do domu staje się nie tylko możliwe, ale czasem nawet konieczne. A na pewno komfortowe i oszczędne.

Aby jednak móc wykonywać obowiązki w zaciszu własnego domu, warto stworzyć odpowiednią przestrzeń do pracy. Elegancko zaaranżowane, wydzielone pomieszczenie to z pewnością sposób na to, aby ułatwić i uprzyjemnić zawodową codzienność. Jak urządzić home office? Czym kierować się przy wyborze mebli?

Polski Ład

Resort Finansów ogłosił ostateczną wysokość składek zdrowotnych wedle założeń Polskiego ładu – są pewne zmiany w stosunku do pierwotnych pomysłów.

Składka zdrowotna będzie zasadniczo wynosić 9% od dochodów przedsiębiorców, z wyjątkiem tych rozliczających się podatkiem liniowym – tu 4,9%.

PKO Bank Polski

Promocja do 1500 zł na Start dla Twojej Firmy skierowana jest do osób, które mają w planach otwarcie działalności.

Jeśli nie wiesz od czego zacząć i jak zabrać się za formalności, to firmę zarejestrujesz wraz z otwarciem rachunku firmowego w PKO. I już za samo to możesz otrzymać voucher na Allegro na kwotę 500 zł.

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.