Własna firma?

Wszystko, co musisz wiedzieć.

Jak założyć firmę „krok po kroku”

Pekao Bank

Pekao to bank, który zajmuje wysokie pozycje w prestiżowych rankingach, utożsamiany z kompleksową ofertą dla przedsiębiorców i jedną z najlepszych aplikacji mobilnych PeoPay.

Od 1 marca 2023 roku, czyli już teraz, można przystąpić do promocji, dzięki której zyskasz nawet 2000 zł. Premie wypłacane są za kilka usług, które oferuje bank. Warunki są proste do spełnienia dla większości przedsiębiorców, a przynajmniej część premii jest na wyciągnięcie ręki.

Promocja obejmuje nie tylko premię 2000 zł, ale również roczne zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku i terminal płatniczy na atrakcyjnych warunkach! Jeśli prowadzisz działalność i nie masz konta firmowego w Pekao bądź zamierzasz zarejestrować działalność, koniecznie poznaj ofertę i nową promocję Pekao.

Do kogo skierowana jest promocja?

Promocja zakłada otwarcie rachunku wraz z kartą Mastercard, zatem nie mogą do niej przystąpić przedsiębiorcy, którzy mają rachunek firmowy w Pekao. Skierowana jest do prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą bądź dla osób, które zamierzają ją otworzyć.

Kto ominie opłatę za konto przez rok?

W zasadzie nie ma żadnych warunków. Konieczne jest podpisanie umowy o rachunek i kartę Mastercard, by prowadzenie rachunku przez 12 miesięcy nie pociągało za sobą opłat.

Konto szczególnie opłaca się przedsiębiorcom, którzy korzystają często z wpłatomatów i robią dużo przelewów. Z kontem Przekorzystnym Biznes za 0 zł korzystasz z wpłatomatów 24/7 do kwoty 100 tys. zł. Za darmo są też za przelewy mobilne.

Za co 2000 zł premii?

Premia wypłacana jest po spełnieniu kilku warunków. Są to: przelew do ZUS w kwocie min. 270 zł w każdym miesiącu (przez przynajmniej pół roku) oraz wyrażenie zgód marketingowych. Premia wypłacana jest jednorazowo bądź po każdym miesiącu. Za co?

  • Płatności bezgotówkowe - do 3% zwrotu miesięcznie (karta bądź PeoPay), do kwoty 100 zł miesięcznie przez 6 miesięcy, co łącznie daje kwotę 600 zł.
  • Kredyt/pożyczka (albo faktoring, albo leasing). Kredyt na kwotę min. 100 tys. zł. Premia jednorazowa w wysokości 800 zł.
  • Za terminal płatniczy- podpisanie umowy o sprzęt oraz zapewnienie transakcji na kwotę 1000 zł miesięcznie. Premia miesięczna to 100 zł, wypłacana przez sześć miesięcy, co łącznie daje kwotę 600 zł.

Trzy premie równa się 2000 zł dodatkowej gotówki na koncie. Pekao należy do tych banków, które potrafią się zatroszczyć o każdego przedsiębiorcę, bez względu na charakter działalności.

Zobacz: ranking kont firmowy 2023.

News, czyli aktualności ze świata małego biznesu:

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.