fbpx

Nowa era technologii determinuje całe nasze życie. Dzięki Internetowi możemy wiele spraw załatwić szybciej i skuteczniej. Dotyczy to również kwestii stricte służbowych – a więc i księgowości. Prowadząc firmę – warto zastanowić się nad rozliczaniem się na własną rękę.

O tym, jakie korzyści płyną z samodzielnego prowadzenia księgowości swojej firmy, przekonało się wielu przedsiębiorców, którzy zgodnie twierdzą, że nie wróciliby już do starego modelu działań. I trudno im się dziwić.

Dziś zastanowimy się, dlaczego warto prowadzić swoją księgowość wraz z programem Taxomatic – rewolucyjną nowością na rynku.

Mnogość funkcji dostępna po jednym kliknięciu

Narzędzie Taxomatic pozwala na prowadzenie kompleksowej księgowości. Dlatego właśnie znajdziemy w nim wiele funkcji i możliwości. To, do czego wcześniej potrzebowaliśmy sekretarki, kadrowej oraz księgowej – zrobimy sami za pomocą programu. Możemy dodawać bazy danych kontrahentów oraz pracowników, nasze produkty, wystawiać faktury, prowadzić księgę przychodów i rozchodów, mieć wgląd do raportów okresowych, rejestrów VAT, deklaracji i Jednolitego Pliku Kontrolnego, a także skanować dokumenty, kontrolować stany magazynowe, prognozować podatki, i wiele więcej.

do komunikatu dla firm

Źródło: https://www.taxomatic.pl/o-programie.

Oszczędzamy czas oraz pieniądze

Odwieczny kontakt telefoniczny z księgową stanowi zmorę dla przedsiębiorców. Czas, który spędzają na tak zwanej „słuchawce”, jest w gruncie rzeczy czasem bezproduktywnym. Taxomatic pozwala załatwić wszystko kilkoma kliknięciami, w kilkanaście minut.

Chyba nie trzeba mówić o kosztach posiadania własnej księgowej. Zawód ten cieszy się sporym powodzeniem, lecz jest bardzo drogi w utrzymaniu dla firm. Podczas gdy księgowi inkasują tysiące złotych miesięcznie, Ty możesz robić to samo za 99 złotych (i to już w najdroższym pakiecie Premium!). Oszczędność jest zauważalna od razu.

Nie musisz się bać prawa

Taxomatic gwarantuje swoim użytkownikom pełne bezpieczeństwo, jeśli chodzi o prawo podatkowe. Program samodzielnie wykonuje aktualizacje wszystkich elementów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Dlatego właśnie do prowadzenia księgowości nie jest nam już potrzebny specjalista z dziedziny podatków i finansów. Dziś możemy wszystkim zająć się sami i mieć pewność, że nasza działania będą w pełni legalne i akceptowane przez państwo.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.