fbpx

Promocja skierowana jest do jednoosobowych działalności gospodarczych. Przystąpić do niej może przedsiębiorca, który do 31 marca 2022 roku otworzy w Pekao Konto Przekorzystne Biznes, zamówi do niego kartę i będzie korzystał z Pekao24 dla firm.

Należy jeszcze wyrazić zgody marketingowe. Konto w Pekao można otworzyć bez wychodzenia z domu. A jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś działalności, to zrób to z Pekao, a zyskasz dodatkową pulę z premii. Za co jeszcze bank wypłaci premię?

Ile kosztują podstawowe usługi w ramach Konta Przekorzystnego?

Przez 12 miesięcy bank nie naliczy opłat za: prowadzenie rachunku, kartę debetową i przelewy z aplikacji mobilnej. Te ostatnie są za 0 zł bezterminowo. Po upływie 12 miesięcy, opłaty za konto i kartę można ominąć. Płacąc kartą na kwotę 500 zł miesięcznie, opłata za jej obsługę nie zostanie naliczona. Natomiast prowadzenie rachunku będzie darmowe, jeśli spełniony zostanie jeden z kilku wymienionych przez bank warunków. Wśród nich są: 1 przelew do ZUS lub podatkowy, płatność dla Pekao Leasing, wpływy w wysokości 2000 zł.

Za co Pekao wypłaci premię?

W porównaniu z poprzednią promocją, obecna jest poszerzona o dodatkowe możliwe do otrzymania bonusy. Pekao wypłaci premię w wysokości:

  • 200 zł dla aktywnych klientów. Pod tym pojęciem kryje się przedsiębiorca, który przez trzy kolejne miesiące po otwarciu rachunku, w każdym z nich wykonana następujące czynności: przelew do ZUS (na kwotę min. 300 zł), inny przelew niż do ZUS z aplikacji mobilnej na kwotę nie mniejszą niż 100 zł, transakcja kartą na kwotę min. 100 zł.
  • 50 zł za otwarcie rachunku przez internet.
  • 50 zł za zapewnienie wpływów na rachunek firmowy w wysokości 5000 zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy po podpisaniu umowy o rachunek.
  • 200 zł za terminal płatniczy, gdzie warunkiem jest zapewnienie transakcji na kwotę min. 1000 zł w każdym z trzech miesięcy.
  • 100 zł za wymianę walut pomiędzy swoimi rachunkami w Pekao na kwotę łączną 20 tys. zł w okresie 3 miesięcy.
  • 300 zł za pierwszą pożyczkę/kredyt/kartę kredytową w kwocie nie niższej niż 100 tys. zł. Umowa musi zostać podpisana do pół roku od otwarcia rachunku. Premię otrzymasz również przy niższej kwocie pożyczki: 200 zł przy kredycie 50 tys., 100 zł przy kredycie 20 tys. zł.
  • 100 zł za przelew na Pekao Leasing. Suma rat z 3 miesięcy nie może być niższa niż 1000 zł.
  • 200 zł za rejestrację działalności za pośrednictwem Pekao.

Pekao oferuje na atrakcyjnych warunkach terminal płatniczy. 0 zł za dzierżawę przez 18 miesięcy, jeśli przez ostatni rok nie przyjmowałeś płatności w ten sposób. Gdy jednak przyjmujesz płatność kartą, to można skorzystać z promocji dzierżawy terminala za 1 zł. Do Konta Przekorzystnego Biznes można otrzymać kartę wielowalutową (konieczny rachunek w PLN i jednej innej walucie) bez opłat. Wystarczy miesięczna płatność kartą na kwotę 500 zł. Część warunków związanych z otrzymaniem premii nie jest trudna do spełnienia. A za to można zyskać już kilkaset złotych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.