fbpx

ECOMpartners.pl

20% prowizji od sprzedaży- taki zysk oferuje ECOMpartners, to najwyższa prowizja w Polsce, jeśli chodzi o marketing afiliacyjny. Są też produkty z prowizją sięgającą 50%!

Programy partnerskie stają się sposobem na dodatkowy zarobek i pierwszy biznes. Wygenerowane linki pracują na Ciebie, nawet gdy śpisz. Ale zacznijmy od początku, czym jest program partnerski, jakie przynosi korzyści, czy konieczny jest wkład własny i dlaczego warto zarejestrować się w ECOMpartners?

Bank Pekao

Wybranie konta firmowego to jedna z pierwszych – i czasem trudniejszych decyzji – przed jaką staje nowy przedsiębiorca. Banki prześcigają się w ofertach kont, a do sprawdzenia jest wiele aspektów – prowizje, opłaty, dodatkowe korzyści, promocje.

Sprawdź, co proponuje dla klientów firmowych Bank Pekao SA w ramach Konta Przekorzystnego Biznes. To konto dla przedsiębiorstw z uproszczoną rachunkowością lub rachunkowością pełną z obrotem do 5 mln zł.

Terminal płatniczy

Klienci chcą płacić bezgotówkowo już nie tylko w dużych sklepach i sieciach handlowych, ale także w osiedlowych sklepikach, na bazarkach i targowiskach czy nawet w małych punktach usługowych.

Jeśli jesteś drobnym przedsiębiorcą i chciałbyś udostępnić swoim klientom płatność kartą, sprawdź jak wybrać urządzenie najlepiej dostosowane do potrzeb twojej firmy.

Firma w pandemii

Pandemia COVID-19 praktycznie zamroziła światową gospodarkę. Wprowadzenie stanu epidemii spowodowało mocne ograniczenie obrotów w wielu branżach.

Powolne odmrażanie gospodarki daje nadzieję na powrót do normalności, nim jednak się to stanie, potrzebna jest pomoc dla firm każdej wielkości, by możliwe było zachowanie płynności finansowej. Stąd między innymi rządowa tarcza antykryzysowa, a w niej programy pomocowe proponowane przez instytucje finansowe. Zobacz, w jaki sposób pomaga przedsiębiorcom Bank Gospodarstwa Krajowego w swoich 10 programach.

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.