Auto w leasingu

Leasing samochodu to jeden z najpopularniejszych sposobów optymalizacji kosztów w niemal każdej firmie. Trudno wszak znaleźć przedsiębiorstwo, w którym nowoczesne, niezawodne auto lub auta nie byłyby potrzebne.

Jak wziąć samochód w leasing na firmę, by jak najlepiej dopasować ofertę do swoich potrzeb? Pomoże w tym kalkulacja leasingu samochodu od Volkswagen Financial Services.

SEAT

Korzystanie z nowego, salonowego samochodu, wielu osobom kojarzy się z koniecznością zaangażowania dużej ilości środków na zakup, wysokim wkładem własnym przy kredycie lub też koniecznością wpłacenia wysokiej opłaty początkowej przy korzystaniu z leasingu.

Na szczęście to mit. Teraz można mieć w firmie całkowicie nowe auto bez jakiejkolwiek wpłaty własnej! Doskonałym przykładem jest oferta finansowa SEAT-a. Poznaj atrakcyjne możliwości finansowania samochodów marki SEAT dla firm.

Helpdesk IT

Współpraca z zewnętrznymi firmami informatycznymi w zależności od specyfiki branży może przebiegać różnie. Niektóre przedsiębiorstwa wymagają stałego nadzoru, inne doraźnej interwencji w razie awarii.

To co jest najważniejsze to jakość komunikacji między firmą, a usługodawcą. Szybki kontakt w razie potrzeby powinien być bezproblemowy, a rozwiązanie podane w niedługim odstępie czasu. Helpdesk IT jest jednym z mądrych rozwiązań dla polepszenia systemu komunikacji z przedstawicielami firm z outsourcingiem IT.

Oferta telefonii komórkowej

Telefon w jednoosobowej działalności gospodarczej jest jednym z podstawowych sprzętów niezbędnych do prowadzenia biznesu. Dobra oferta komórkowa staje się tym samym wyjątkowo istotna.

Nie powinna nadwyrężać firmowych wydatków, a przy tym musi dawać dostęp do wszystkich potrzebnych usług. Dobrze też, by zapewniała przedsiębiorcy pełne bezpieczeństwo i nie „groziła” karami za brak terminowej płatności, czyli nie wiązała go zobowiązującą umową. Czy istnieje taka możliwość na telefon na działalność gospodarczą? Tak – w Orange Flex dla Firm!

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.