Helpdesk IT

Współpraca z zewnętrznymi firmami informatycznymi w zależności od specyfiki branży może przebiegać różnie. Niektóre przedsiębiorstwa wymagają stałego nadzoru, inne doraźnej interwencji w razie awarii.

To co jest najważniejsze to jakość komunikacji między firmą, a usługodawcą. Szybki kontakt w razie potrzeby powinien być bezproblemowy, a rozwiązanie podane w niedługim odstępie czasu. Helpdesk IT jest jednym z mądrych rozwiązań dla polepszenia systemu komunikacji z przedstawicielami firm z outsourcingiem IT.

Oferta telefonii komórkowej

Telefon w jednoosobowej działalności gospodarczej jest jednym z podstawowych sprzętów niezbędnych do prowadzenia biznesu. Dobra oferta komórkowa staje się tym samym wyjątkowo istotna.

Nie powinna nadwyrężać firmowych wydatków, a przy tym musi dawać dostęp do wszystkich potrzebnych usług. Dobrze też, by zapewniała przedsiębiorcy pełne bezpieczeństwo i nie „groziła” karami za brak terminowej płatności, czyli nie wiązała go zobowiązującą umową. Czy istnieje taka możliwość na telefon na działalność gospodarczą? Tak – w Orange Flex dla Firm!

ECOMpartners.pl

20% prowizji od sprzedaży- taki zysk oferuje ECOMpartners, to najwyższa prowizja w Polsce, jeśli chodzi o marketing afiliacyjny. Są też produkty z prowizją sięgającą 50%!

Programy partnerskie stają się sposobem na dodatkowy zarobek i pierwszy biznes. Wygenerowane linki pracują na Ciebie, nawet gdy śpisz. Ale zacznijmy od początku, czym jest program partnerski, jakie przynosi korzyści, czy konieczny jest wkład własny i dlaczego warto zarejestrować się w ECOMpartners?

Bank Pekao

Wybranie konta firmowego to jedna z pierwszych – i czasem trudniejszych decyzji – przed jaką staje nowy przedsiębiorca. Banki prześcigają się w ofertach kont, a do sprawdzenia jest wiele aspektów – prowizje, opłaty, dodatkowe korzyści, promocje.

Sprawdź, co proponuje dla klientów firmowych Bank Pekao SA w ramach Konta Przekorzystnego Biznes. To konto dla przedsiębiorstw z uproszczoną rachunkowością lub rachunkowością pełną z obrotem do 5 mln zł.

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.