Advertisement

Jeden wieczór – tyle potrzebujesz, żeby stworzyć własną stronę internetową. Bez kodowania i szukania poradników w sieci. Twoja wizytówka w internecie, dzięki której wyróżnisz się na tle konkurencji, może powstać w kilka godzin. Dzięki kreatorowi stron internetowych WebWave to prostsze niż myślisz.

Własna strona internetowa to najlepsza z Twoich wizytówek. To też miejsce, w którym spotkasz się ze swoimi przyszłymi klientami. Pokażesz na niej swoją ofertę, pochwalisz się umiejętnościami i – co najważniejsze – zostawisz kontakt do siebie. Adres www Twojej firmy to też możliwość spotkania klientów w wynikach wyszukiwania. W czasach, gdy większość zakupów zaczyna się od sprawdzenia w internecie, strona internetowa jest kluczowa.

Rzadko kiedy masz czas na doskonalenie umiejętności, które przydadzą Ci się do jednej rzeczy, a potem… nie będą Ci potrzebne. Tak najczęściej bywa w tworzeniem stron internetowych. To bardzo przydatna umiejętność – i na pewno nią jest – ale ma wadę. Jeśli robisz na co dzień coś innego, to możesz odnieść wrażenie, że ta nauka to stracony czas. I możesz mieć sporo racji. Dlatego odpowiedzą na Twoje potrzeby jest kreator stron internetowych WebWave.

Strona internetowa Twojej firmy bez kodowania

Żeby stworzyć własną stronę www potrzebujesz tylko odrobiny czasu. W WebWave zbudujesz ją za darmo i bez pomocy programistów. Możesz zacząć od jednego z kilkudziesięciu responsywnych i dopracowanych szablonów. Oszczędzisz dzięki nim czas i zrobisz stronę dostosowaną do urządzeń mobilnych.

Każdy z darmowych szablonów powstał by ułatwić pracę naszym użytkownikom. Zawiera najważniejsze funkcje, które możesz wykorzystać na swojej stronie. Wśród kilkudziesięciu gotowych projektów znajdziesz szablony dedykowane przedsiębiorstwom spedycyjnym, budowlanym, zakładom mechanicznym i kosmetycznym oraz wielu innym. Każdy z nich dostosujesz do potrzeb swojej firmy bez kłopotu, niezależnie od branży, w której działasz – nazwa szablonu jest tylko pomysłem.

Łatwa obsługa kreatora i pomoc po polsku

Dzięki prostemu interfejsowi i łatwym do zastosowania narzędziom stworzysz też stronę od zera – według własnego pomysłu. Do tego też nie potrzebujesz wiedzy programistycznej. Dostosujesz każdy element z dokładnością do jednego piksela. Wygląd i układ strony dopasujesz do swoich potrzeb dzięki intuicyjnemu systemowi „złap i upuść”.

Prostotę obsługi naszego kreatora docenia wielu przedsiębiorców – w WebWave tworzą swoje wizytówki w internecie. Zyskują czas, który poświęcają na rozwijanie biznesu. Własna strona internetowa w tym pomaga: docierają do nowych klientów, którym pokazują swoją ofertę dokładnie tak, jak chcą.

Jeśli w czasie tworzenia strony pojawią się jakieś wątpliwości, możesz skorzystać z obszernej bazy wiedzy lub pomocy w języku polskim. Odpowiadamy na pytania naszych użytkowników na czacie i telefonicznie. Możesz zawsze liczyć na pomoc premium.

Dodatkowe funkcje

Poza darmowym kreatorem stron oraz możliwością opublikowania strony w sieci za darmo, WebWave udostępnia też plan premium. Dzięki niemu podłączysz do stworzonej strony własną domenę oraz skorzystasz z wielu przydatnych funkcji i narzędzi. Znajdziesz wśród nich darmową pocztę e-mail (bez limitu adresów), certyfikat SSL (pomocny przy pozycjonowaniu strony) oraz wiele innych narzędzi. Przekonaj się jak wiele możesz zyskać dzięki stronie internetowej zbudowanej w WebWave.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.