fbpx

20% prowizji od sprzedaży- taki zysk oferuje ECOMpartners, to najwyższa prowizja w Polsce, jeśli chodzi o marketing afiliacyjny. Są też produkty z prowizją sięgającą 50%!

Programy partnerskie stają się sposobem na dodatkowy zarobek i pierwszy biznes. Wygenerowane linki pracują na Ciebie, nawet gdy śpisz. Ale zacznijmy od początku, czym jest program partnerski, jakie przynosi korzyści, czy konieczny jest wkład własny i dlaczego warto zarejestrować się w ECOMpartners?

Zarabianie przez internet - jak działają programy partnerskie?

Marketing afiliacyjny to alternatywa dla etatu i sposób na atrakcyjny dodatkowy dochód, sięgający kilku tysięcy złotych miesięcznie przy niewielkim wysiłku. Banalny początek dla osób, które skupiają wokół siebie grupę obserwatorów na Instagramie, Facebooku, TikToku i innych kanałach komunikacji.

Program partnerski polega na promowaniu, a docelowo sprzedaży określonych produktów przy wykorzystaniu przypisanych do nas linków. Produkty możemy reklamować na różne sposoby, wykorzystując wspomniane portale społecznościowe, ale też np. YouTube, gdy aktywnie tam działamy.

Jakie zarobki przynosi marketing afiliacyjny?

W głowie każdego kto myśli o zarabianiu przez internet, pojawia się pytanie: czy to się opłaca? Na polecaniu produktów można zarobić dobre pieniądze i nie idzie to w parze z koniecznością poświęcenia kilku godzin dziennie. Wygenerowane w programie linki same na nas zarabiają. Każdy, kto kliknie w link i kupi produkt, to premia dla nas.

Na przykładzie ECOMpartners, polecamy blender bezprzewodowy BlendyGo, swoją drogą kto w dzisiejszych czasach nie korzysta z blendera? Produkt jest chodliwy, a od każdej sprzedanej sztuki zarabiamy 20% prowizji. Wyniesie ona 29,80 zł. Przypuśćmy, że sprzedamy dwie sztuki na dzień: 29,80 x 2 x 30 = 1788 zł.

30 to oczywiście liczba dni. Na jednym produkcie przy dwóch kupionych dziennie z naszego polecenia blenderach wychodzi kwota 1788 zł miesięcznie. A mowa tu tylko o jednym polecanym produkcie.

Jakie korzyści ma program partnerski?

  • Przystąpienie do programu ECOMpartners i rejestracja są i będą za darmo. Aby zacząć, afiliacja nie pociąga za sobą żadnych kosztów- nie ma więc wymówek typu nie stać mnie na to! Później również nie ma opłat! A wszystko co zarabiasz na prowizji wpada do Twojej kieszeni!
  • Na promocję czekają viralowe produkty, czyli takie, które praktycznie same się sprzedają. Wystarczy zamieścić link (baner, zdjęcie) na portalu społecznościowym, a pójdzie w świat. I ciągle pojawiają się nowe, atrakcyjne produkty.
  • Już w pierwszych dniach można zarobić kilkaset złotych. Szczególnie gdy jesteśmy obecni w sieci, to marketing afiliacyjny jest świetnym sposobem na zarabianie.
  • Linki partnerskie działają przez 30 dni! To oznacza, że jeśli klient wejdzie na produkt przez nasz link, ale go nie kupi, a zrobi to ponownie w ciągu miesiąca (niekoniecznie już z naszego linku), to prowizja i tak do nas trafi!
  • Prowizja naliczana nie tylko od promowanego produktów, również od upselli, czyli od całości zamówienia.
  • Darmowe produkty- gdy Twoje wpływy z prowizji przekroczą 250 zł, to otrzymasz darmowy produkt. A dzięki temu, że poznasz go lepiej i przetestujesz, skuteczniej promujesz.
  • Szybka akceptacja wypłaty, już od 100 zł.
  • Prowizja nie jest odbierana, gdy klient zwróci towar.

W ECOMpartners jesteśmy objęci wsparciem indywidualnego opiekuna. Dzięki czemu zarabianie przez internet nigdy nie było prostsze.

Jak zacząć?

Bez opłat i bez zobowiązań - nawet po rejestracji konta nie musisz podejmować żadnych działań. Bez umów, wystarczy tylko akceptacja regulaminu w trakcie rejestracji konta. A proces ten jest banalnie prosty i poradzi sobie z nim każdy! Formularz składa się z kilku pól: imię, nazwisko, nazwa użytkownika i adres mail. Później już tylko wybierasz produkt, który chcesz promować i puszczasz swój link w świat. W panelu znajduje się wszystko czego potrzebujesz, by zacząć promować wybrany produkt: zdjęcia, banery i linki. Jednym słowem produkty gotowe do sprzedaży. Wejdź na Ecompartners.pl.

Dla kogo?

Program partnerski to sposób na kolejne źródło dochodu dla każdego. Zarówno osoby prowadzące działalność, jak i pracujące na etacie, czy szukające pomysłu na biznes, mogą zarabiać w ten sposób. Nie jest wymagana wiedza i doświadczenie. Wszystkiego nauczysz się korzystając ze wsparcia dostępnego na platformie. Zresztą nie jest to nic trudnego. Dla wielu osób to właśnie afiliacja była pomysłem na pierwszy biznes. Dziś jest to ich główne zajęcie, które przynosi satysfakcjonujący dochód.

W równie prosty sposób rozliczysz się z tych zarobków. Prowadzący działalność wystawiają fakturę. Zaś osoby fizyczne generują rachunek w panelu, a dochody wpisują później w rocznym zeznaniu.

ECOMpartners to unikalny program partnerski na naszym rynku, nie tylko pod względem wysokości prowizji! Sprawdź sam, rejestracja do niczego nie zobowiązuje!

 

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.