fbpx

Od pewnego czasu poszukujesz finansowania dla swojej firmy? Zastanawiasz się nad skorzystaniem z faktoringu? Takie rozwiązanie może okazać się bardzo opłacalne dla Twojego przedsiębiorstwa – pod warunkiem, że postawisz na sprawdzony faktoring!

Faktoring coraz bardziej popularny wśród polskich przedsiębiorców

Choć jeszcze kilka lat temu korzystanie z faktoringu zarezerwowane było głównie dla największych firm, obecnie ta forma finansowania jest chętnie wybierana także przez małe przedsiębiorstwa. Jak wynika z raportu, przygotowanego przez Polski Związek Faktorów,  w pierwszej połowie 2021 roku z faktoringu skorzystało 21 tys. firm. Firmy te przekazały do finansowania aż 10 mln faktur. Na uwagę zasługuje także fakt, że w ramach faktoringu sfinansowano działalność przedsiębiorstw na kwotę 167,4 mld złotych. 

Powodów, dla których coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na skorzystanie z faktoringu, jest kilka. Przede wszystkim ta forma finansowania jest bardzo łatwo dostępna – w przeciwieństwie na przykład do kredytów bankowych czy do różnego typu dofinansowań. Dzięki temu przedsiębiorca nie musi poświęcać zbyt wiele czasu na pozyskiwanie finansowania – a to z pewnością ogromna korzyść. Nie bez znaczenia jest też możliwość skorzystania z faktoringu online. To naprawdę wygodne rozwiązanie! 

Fandla – co wyróżnia tę firmę na tle konkurencji?

Obecnie na rynku działa coraz więcej firm faktoringowych, a dodatkowo usługę taką oferują też inne instytucje finansowe. Z tego powodu przedsiębiorcy mogą mieć spory problem ze znalezieniem zaufanego faktora. Jedną z firm, które zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji, jest Fandla. 

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na fakt, że Fandla należy do Polskiego Związku Faktorów. Jest to najważniejsza instytucja w Polsce, która zrzesza firmy oferujące tę formę finansowania. PZF działa już od 20 lat, a obecnie wśród jego członków znajdują się między innymi: Alior Bank, BNP Paribas, ING, bank Millenium czy HSBC. Fakt, że Fandla została przyjęta do PZF jest najlepszym potwierdzeniem tego, że firma spełnia najwyższe standardy. To ważna informacja dla przedsiębiorców, którzy poszukują rzetelnego faktora! 

Warto również wiedzieć, że Fandla jest pierwszą w Polsce firmą, która cały proces finansowania faktur przeprowadziła w online. To nie lada osiągnięcie – tym bardziej, że wielu przedsiębiorców bardzo ceni sobie rozwiązania, które pozwalają im na oszczędność czasu. W przypadku korzystania z usług Fandli nie ma potrzeby, aby osobiście odwiedzać placówkę firmy lub spotykać się z przedstawicielem.

To nie koniec innowacji, jakie wyróżniają firmę Fandla. Wszystkie procesy są nieustannie udoskonalane, co pozwala na stałe podnoszenie jakości usług. Wystarczy wspomnieć, że Fandla chętnie korzysta z nowoczesnych technologii, takich jak big data czy algorytmy sztucznej inteligencji. Dzięki temu rozpatrzenie wniosku zajmuje nie więcej niż 15 minut! 

Fandla – opinie przedsiębiorców w większości pozytywne

Jednym z najlepszych dowodów na to, że przedsiębiorcy bardzo doceniają firmę Fandla, są pozytywne opinie na jej temat. Klienci cenią firmę przede wszystkim za bardzo sprawną obsługę i możliwość uzyskania błyskawicznego dostępu do gotówki – a przecież to najważniejszy powód, dla którego ta forma finansowania jest tak często wybierana. W większości przypadków pieniądze trafiają na konta firmowe tego samego dnia, dzięki czemu faktoring staje się naprawdę dobrym sposobem na uzyskanie szybkiego finansowania. 

To jednak niejedyny powód, dla którego przedsiębiorcy wybierają firmę Fandla. Wiele osób docenia to, że korzystanie z finansowania w Fandli nie wiąże się z dużą ilością formalności. Wręcz przeciwnie – cały proces został bardzo dobrze przemyślany, dzięki czemu nie zajmuje on wiele czasu. Osoba, która chce skorzystać z faktoringu, musi jedynie wypełnić prosty wniosek i przekazać wybraną fakturę. Rozpatrzenie wniosku zajmuje tylko 15 minut. 

Co istotne, cały proces odbywa się online, a zatem osoba, która chce skorzystać z faktoringu, może zrobić to w dowolnym momencie – nawet podczas wyjazdu służbowego lub w trasie. 

Wybierz najlepszy faktoring dla swojej firmy!

Faktoring może być najlepszą formą finansowania, szczególnie jeśli zależy Ci na utrzymaniu płynności finansowej w firmie oraz na zyskaniu szybkiego dostępu do środków finansowych. A jeśli dodatkowo chcesz mieć pewność, że korzystasz z usług sprawdzonej i cieszącej się dużym zaufaniem firmy faktoringowej, koniecznie wybierz Fandlę. Dzięki temu nie tylko błyskawicznie zamienisz fakturę na pieniądze, ale też zyskasz rzetelnego partnera biznesowego. W końcu w biznesie chodzi o to, aby pieniądze łączyły!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.