fbpx

Własna firma?

Wszystko, co musisz wiedzieć.

Jak założyć firmę „krok po kroku”

Lekcje Przedsiębiorczości w formie semestralnej gry

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER rozpoczyna kolejną edycję gry uczącej przedsiębiorczości. Rywalizują w niej całe szkoły.

 

Lekcje PrzedsiębiorczościPrzedmiot o nazwie Przedsiębiorczość powinien już dawno trafić do polskich szkół. Niestety, dopóki tak się nie stanie, musimy cieszyć się ze wszelkich innych akcji, które uczą młodzież przedsiębiorczości. Z taką inicjatywą wychodzi STARTER – Gdański Inkubator Przedsiębiorczości.

Akcja o nazwie Lekcje Przedsiębiorczości zorganizowane są w formie interaktywnych wyzwań dla grup reprezentujących gimnazja. Akcja trwa cały semestr i kończy się finałem pod koniec roku szkolnego. W trakcje rywalizacji uczestnicy muszą wykazać się niemałą wiedzą, zaangażowaniem i kreatywnością. Wszystko to ma służyć zaplanowaniu ulepszenia bliskiej uczniom przestrzeni.

Zeszłoroczna edycja programu zakończyła się pełnym sukcesem. Co cieszy najbardziej, niektóre z projektów zostały następnie zrealizowane w rzeczywistości – np. grupie młodych śmiałków z Gimnazjum nr 8 w Gdańsku rzeczywiście udało się wyposażyć swoją szkołę w szafki.

Uczniowie oprócz nagród rzeczowych otrzymują również dodatkowe punkty w rekrutacji do wymarzonego liceum. 

 

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.