Advertisement

Własna firma?

Wszystko, co musisz wiedzieć.

Jak założyć firmę „krok po kroku”

Czego dowiemy się podczas Mail My Day 2017?

M@il My DayV edycja konferencji M@il My Day, która odbędzie się już 22–23 marca w Warszawie to dwa dni pełne wykładów, spotkań i warsztatów. W jej trakcie również początkujący przedsiębiorca będzie mógł uzyskać praktyczną wiedzę o e-mail marketingu i dowiedzieć się, jak wykorzystać e-maile w swojej działalności.

Konferencje, warsztaty, szkolenia to wydarzenia, w których zdecydowanie powinny uczestniczyć osoby zamierzające założyć własną działalność gospodarczą lub stawiające pierwsze kroki w swoim biznesie. Pozwalają one uzyskać wiedzę od praktyków, którzy zdobywali ją przez lata doświadczeń na rynkach krajowych i zagranicznych.

Ogromnej ilości praktycznej wiedzy nie zabraknie podczas tej edycji M@il My Day. 22 i 23 marca w Warszawie szkolenia i warsztaty będą prowadzić czołowe nazwiska polskiego marketingu. Pierwszy dzień będzie miał charakter wykładowy, drugi to warsztaty z praktykami. Warto tu wspomnieć, że wykłady i warsztaty przygotowują m.in. specjaliści z firmy FreshMail, Sotrender czy Kancelarii MyLo. Dzień wykładów zakończy swoim wystąpieniem strateg marketingowy, autor poczytnego bloga o marketingu i właściciel agencji MIDEA, Paweł Tkaczyk.

W drugim dniu Konferencji warto skorzystać z warsztatów, podczas których każdy przedsiębiorca będzie mógł uzyskać wiedzę, jak przeprowadzać kampanię mailingową, jak robić to zgodnie z obowiązującymi zasadami prawnymi, jak korzystać z narzędzia Google Analytics oraz w jaki sposób konstruować treść maili do klientów. 

Zachęcamy do uczestnictwa w Konferencji M@il My Day, gdyż jest to jedno z ważniejszych wydarzeń marketingowych w Polsce, które pozwala na zebranie wielu doświadczeń, uzyskanie wiedzy dotyczącej promowania własnej oferty oraz na nawiązanie wielu zawodowych znajomości.

Zapraszam na strony konferencji M@il My Day.

 

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.