fbpx

Własna firma?

Wszystko, co musisz wiedzieć.

Jak założyć firmę „krok po kroku”

Założysz konto firmowe zdalnie w Banku Millenium dzięki otwartej bankowości

W ramach otwartej bankowości Bank Millenium oferuje teraz opcję założenia konta firmowego zupełnie zdalnie poprzez elektroniczny wniosek oraz potwierdzenie tożsamości logowaniem do konta w innym banku.

Otwarcie zdalnie konta firmowego w Banku Millenium jest już od jakiegoś czasu możliwe dla klientów mających rachunek osobisty w tym banku.

Nowa usługa w Banku Millenium

Przedsiębiorcy mający jednoosobowe działalności gospodarcze mogą w pełni zdalnie uruchomić rachunek firmowy w Banku Millennium. Wystarczy do tego dostęp do Internetu oraz możliwość zalogowania się online do konta w innym banku, co pozwoli na potwierdzenie tożsamości bez konieczności udawania się do oddziału. To nowa usługa w Banku Millenium oferowana w ramach otwartej bankowości. Klienci indywidualni Banku Millenium już od dawna mogą zdalnie założyć konto firmowe online czy mobilnie, a teraz dzięki usłudze dostępu do informacji o rachunku także klienci innych banków mogą to zrobić bezpiecznie i wygodnie, bez wychodzenia z domu.

Konto firmowe w Banku Millenium zdalnie krok po kroku:

  1. Wypełnij elektroniczny wniosek na stronie Banku Millenium.
  2. Wybierz, czy chcesz podpisać umowę online czy w oddziale.
  3. By uwierzytelnić dane, zostaniesz przekierowany do strony logowania się do jednego z banków, w których musisz mieć konto: Alior Banku, Banku Pekao, BNP Paribas, ING Banku Śląskiego, mBanku lub Santander Banku.
  4. Po weryfikacji, uzupełnij dodatkowe dane, jak numer NIP. Reszta danych firmy zostanie automatycznie pobrana z rejestru CEIDG.
  5. Dyspozycję otwarcia konta potwierdzisz kodem SMS, który zostanie wysłany na numer telefonu podany we wniosku.
  6. Otrzymasz od razu dane do logowania do systemu Millenet online i mobilnie.
  7. Jeśli zamówiłeś kartę debetową do konta, to przyjdzie ona pocztą.

Inne usługi otwartej bankowości w Banku Millenium

Dotychczas w ramach otwartej bankowości Bank Millenium udostępniał usługi jak możliwość sprawdzania stanu konta i historii transakcji na rachunkach w bankach: Alior Bank, ING Bank Śląski, mBank, Pekao, PKO BP, Santander Bank, BNP Paribas, Inteligo i Citi bank, możliwości inicjowania przelewów z poziomu Millenet z kont w bankach: PKO BP, mBank, ING Bank Śląski, Bank Santander, Alior Bank oraz Bank Pekao, możliwość potwierdzania dochodu przy wniosku o kredyt gotówkowy poprzez logowanie do jednego z innych banków: Alior Bank, ING Bank Śląski, mBank, PKO BP, Santander Bank, BNP Paribas oraz Inteligo.

 

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.