fbpx

Własna firma?

Wszystko, co musisz wiedzieć.

Jak założyć firmę „krok po kroku”

Kolejna branżowa nagroda dla Banku Millennium

Bank Millennium został uhonorowany nagrodą Celent Model Bank za usługi otwartej bankowości wdrożone w zeszłym roku. To już trzecie wyróżnienie branżowe dla banku w tym roku.

Bank Millennium został doceniony za kilka inicjatyw wykorzystujących nowe technologie do szerzenia idei otwartej bankowości.

Nagroda Celent

Bank Millennium uzyskał nagrodę Model Bank Award od firmy Celent za swoje dobre praktyki we wdrażaniu projektów mających wpływ zarówno na wyniki biznesowe, jak i na całą branżę. Celent jest globalną firmą doradztwa finansowego, zajmującą się także badaniami. Nagrody przyznaje co roku w ramach uznania najlepszych praktyk technologicznych stosowanych przez banki. Instytucje finansowe zgłaszają nominacje, które później są analizowane przez ekspertów Celent pod kątem kryteriów takich jak: stopień innowacyjności na tle branży, widoczne korzyści biznesowe z inicjatyw i doskonałość rozwiązań pod względem wdrożeniowym i technologicznym.

Inicjatywy Banku Millennium w 2020 roku

W zeszłym roku Bank Millennium wprowadził kilka projektów, które przesądziły o tym, że wygrał wyróżnienie za wdrożenie technologii zmieniających oblicze bankowości. Były to: Finanse 360O, czyli opcja zarządzania środkami na rachunkach innych banków przez aplikacje online i mobilną Millenium, możliwość zlecania przelewów Millenet z innych kont bankowych, omnichanelowy proces weryfikacji przy ubieganiu się o pożyczkę poprzez logowanie się do innych banków, a także potwierdzenie tożsamości poprzez logowanie się do innych banków przy wnioskowaniu o konto firmowe.

Kolejna nagroda

W tym roku Bank Millennium zyskał już wyróżniania takie jak: jeden z dziesięciu najbardziej zaawansowanych cyfrowo europejskich banków według rankingu Bain&Company oraz zwycięzca klasyfikacji generalnej XV Rankingu Banków Miesięcznika Finansowego BANK – Wybór klienta.

 

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.