fbpx

Własna firma?

Wszystko, co musisz wiedzieć.

Jak założyć firmę „krok po kroku”

Ruszyła X edycja Zgarnij Premię z iKontem Biznes Alior Banku - czeka 1800 zł

1500 zł premii od banku i 300 zł od Bankier, to kolejna edycja dobrze już znanej promocji Alior Banku. Wypłacana co miesiąc przez bank i jednorazowo przez Bankier, wpłynie na konto po spełnieniu kilku warunków. Są realne?

Do kogo skierowana jest promocja?

Premię mogą zgarnąć przedsiębiorcy, którzy nie mają rachunku firmowego w Alior Banku. A głównym warunkiem jest otwarcie iKonto Biznes. Swoją drogą dobrze prezentuje się na tle konkurencji, a z możliwością zarobienia dodatkowo premii, warto wziąć je pod uwagę. Prowadzenie konta nie pociąga za sobą kosztów. A za kartę debetową nie zapłacisz, jeśli miesięcznie wykonasz cztery transakcje.

Jak wziąć udział w promocji?

W pierwszym kroku należy zarejestrować się w programie na Stronie Promocyjną. Wystarczy wpisać mail i zaznaczyć odpowiednie zgody/oświadczenia. W kolejnym, do 7 czerwca złóż wniosek o iKonto Biznes - co ważne podczas składania wniosku należy zaznaczyć zgodę na ujawnienie Organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową, w obszarze zawarcia umowy o otwarcie rachunku. Jest to niezbędne do otrzymania premii. W ciągu 30 dni od złożenia wniosku konieczne jest podpisanie umowy (ostateczny termin 7 lipca).

300 zł od Bankier.pl - jak dostać?

Gdy konto mamy już otwarte, jedynym warunkiem jest wpłata na nie kwoty 500 zł. Mamy na to 60 dni od momentu podpisania umowy. Nie dłużej niż do 6 września. Po spełnieniu warunków, otrzymamy z banku informację o przyznaniu premii, a w kolejnym kroku mamy pięć dni na podanie danych uczestnika promocji oraz numeru rachunku. Premia wpłynie w ciągu dwóch tygodni.

1500 zł premii od banku- jakie warunki?

Premia wypłacana jest miesięcznie, a otrzymujemy ją za:

  • przelew do ZUS/US (w wysokości 500 zł) - 20 zł,
  • przelew SEPA (w wysokości min. 100 euro) - 10 zł,
  • płatność kartą debetową (na kwotę 2000 zł) - 25 zł,
  • kasa fiskalna przez bank - 10 zł,
  • przelewy zagraniczne (trzy) - 15 zł,
  • transakcje walutowe (za pomocą usługi Autodealing, wymiana walut- 5000 jednostek) - 25 zł,
  • za saldo na koncie - od 10 do 50 tys. zł premia 5 zł, do 100 tys. zł premia 10 zł, a od 100 tys. zł premia 20 zł.

Pozostaje jeszcze jeden warunek: cztery płatności kartą wydaną do rachunku w miesiącu. Łączna kwota premii wynosi 125 zł miesięcznie, czyli za rok 1500 zł.

Podsumowując, 300 zł od Bankier można dostać bez większego trudu, a premia od banku zarezerwowana jest dla aktywnych użytkowników konta i karty.

 

 

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.