Własna firma?

Wszystko, co musisz wiedzieć.

Jak założyć firmę „krok po kroku”

1800 zł premii od Millenium w ramach nowej promocji

Konto Mój Biznes skierowane jest do jednoosobowych działalności gospodarczych oraz do wspólników spółek cywilnych. W ramach promocji Zyskaj z Kontem dla Biznesu przez dwa lata rachunek jest bez opłat za prowadzenie, za przelewy do ZUS i US, za 20 pierwszych przelewów internetowych.

Dodatkowo, zakładając konto do 31 marca 2022 roku można zyskać premię do 1800 zł. Promocja opłaca się szczególnie osobom, które mają bądź planują zaopatrzenie biznesu w terminal płatniczy oraz tankują firmowy samochód.

Profity z konta Mój Biznes

Oprócz wcześniej wymienionych oszczędności z rachunku firmowego w banku Millenium są jeszcze inne. Szczególnie opłaca się wziąć je pod uwagę przedsiębiorcom, którzy potrzebują rachunków walutowych. W ramach promocji, przez 24 miesiące za konta walutowe nie jest pobierana opłata. Przez ten okres nie jest pobierana również opłata za kartę Millenium Visa Business.

Za co 1800 zł premii?

W zasadzie można otrzymać aż 2000 zł premii, 200 zł od Bankier.pl i 1800 zł od banku Millenium. Za co?

  • Otrzymasz 10% zwrotu z wpłaconej składki do ZUS przez 6 miesięcy. Nie więcej niż 100 zł miesięcznie, co daje łączną kwotę 600 zł przez pół roku.
  • Dostaniesz 10% zwrotu kosztów na paliwo firmowe przez 6 miesięcy. Nie więcej niż 100 zł za miesiąc. Łącznie jest to kolejne 600 zł.
  • Uzyskasz 600 zł premii jeśli podpiszesz umowę o leasing (kwota nie niższa niż 30 tys. zł) bądź podpiszesz umowę o terminal płatniczy (i zapewnisz wpływy 1000 zł). Czas do 22 maja 2022 roku.

Konto Mój Biznes otworzysz przez internet. Przedsiębiorcy, którzy nie mają rachunku osobistego w Millenium potwierdzą tożsamość przez logowanie na konto w innym banku. Umowę można również podpisać w dowolnej placówce banku Millenium.

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.