Własna firma?

Wszystko, co musisz wiedzieć.

Jak założyć firmę „krok po kroku”

Promocje w 360 Księgowość - księguj za 5 zł/netto miesięcznie do końca sierpnia. Jakie warunki i dla kogo?

360 Księgowość to księgowanie, rozliczanie, wysyłka deklaracji w chmurze. Obecnie trwa promocja, która umożliwia tanie księgowanie do końca sierpnia.

Aby wziąć w niej udział, należy wykupić swoją pierwszą licencję do końca czerwca 2022 i księgować za 5 zł/netto miesięcznie do końca sierpnia 2022.

Dla jakich przedsiębiorców 360 Księgowość?

Księgowość w chmurze skierowana jest przede wszystkim do małych działalności, w tym do JDG. Poza tym do średnich firm i spółek. Oferta jest szeroka, dzięki czemu w jednym miejscu i przy niskich miesięcznych kosztach prowadzisz księgowość jednego, dwóch, trzech i więcej biznesów. W ramach jednej licencji (co miesiąc) bez dodatkowych kosztów rozliczasz dwie firmy, a każda kolejna to koszt od lipca w kwocie 6 zł/netto.

Oferta skierowana jest do przedsiębiorców, którzy cenią dostęp do rozliczeń w każdej chwili i z dowolnego miejsca. Dzięki rozwiązaniu online, bez dodatkowych kosztów, masz dostęp do dokumentów, rozliczeń, deklaracji, zawsze gdy masz pod ręką Internet. Księgowość w chmurze to wygoda, nie musisz nic instalować, a bezpieczeństwo jest na poziomie bankowym. To jest też rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą szybko przekazać dostęp współpracownikowi, przy tym definiując jego prawa.

Księguj za piątkę

To promocja, która pozwala zaoszczędzić. Masz czas do 30 czerwca, by zamówić pierwszą licencję i księgować do końca sierpnia 2022 za 5 zł/netto miesięcznie. Najtańszy pakiet KPiR + Ryczałt to koszt 39 zł, czyli w portfelu pozostanie niemała kwota miesięcznie.

Pakiet Free - pół roku bez kosztów

Bez względu na to, czy poszukujesz księgowości KPiR, ryczałt czy dla spółki, w 360 Księgowość za darmo możesz księgować do pół roku. Warunek? W zasadzie dla każdego, już teraz. Za darmo możesz założyć konto i korzystać z wszystkich funkcji pakietu PRO - najbardziej funkcjonalny. Nie płacisz do momentu osiągnięcia limitu wprowadzonych dokumentów: 100 faktur sprzedażowych i 100 zakupowych.

Funkcje 360 Księgowość

Brak limitów dokumentów sprzedażowych, dowolna liczba firm, darmowy dodatkowy użytkownik, zakupy, płatności, magazyn, środki trwałe, faktury cykliczne i masowe. Poza tym możliwość grupowania klientów, dostawców, towarów. W każdym pakiecie rozliczenie podatkowe przystosowane do rodzaju działalności, między innymi ZUS i PIT lub CIT, możliwa wysyłka deklaracji VAT i dużo więcej.

360 Księgowość ma jeszcze jedną dużą zaletę, oferuje pakiety, które umożliwiają prowadzenie firm rozliczanych na różnych zasadach. Przy jednym logowaniu łatwo przełączysz się pomiędzy nimi.

Program jest prosty w obsłudze, a przy tym dzięki licznym funkcjom dopasowany do różnych działalności. Jeśli przegapisz promocję za piątkę, pamiętaj o możliwości testowania pakietu PRO bez kosztów.

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.