Własna firma?

Wszystko, co musisz wiedzieć.

Jak założyć firmę „krok po kroku”

Jak wziąć samochód w leasing na firmę?

Leasing samochodu to jeden z najpopularniejszych sposobów optymalizacji kosztów w niemal każdej firmie. Trudno wszak znaleźć przedsiębiorstwo, w którym nowoczesne, niezawodne auto lub auta nie byłyby potrzebne.

Jak wziąć samochód w leasing na firmę, by jak najlepiej dopasować ofertę do swoich potrzeb? Pomoże w tym kalkulacja leasingu samochodu od Volkswagen Financial Services.

Przedsiębiorcy, którzy chcą wziąć samochód w leasing, poszukują ofert, które będą przejrzyste, klarowne, ale także dopasowane do indywidualnych potrzeb danej firmy. Sam proces zawierania umowy leasingowej również powinien rodzić jak najmniej problemów. Dlatego warto bliżej zapoznać się z ofertą samochodów Grupy Volkswagen i finansowaniem VW FS. Leasing JAK ABONAMENT to produkt, który świetnie wpasuje się w potrzeby każdej firmy.

Na czym polega leasing JAK ABONAMENT? Jak sama nazwa wskazuje, korzystanie z samochodu odbywa się na zasadach podobnych, jak w przypadku abonamentu. To przedsiębiorca decyduje, jak wysokie raty chce płacić, za pomocą takich parametrów, jak czas trwania umowy (24, 36 lub 48 miesięcy) i wysokość wkładu własnego (od 0 do 30% wartości leasingowanego pojazdu). Co więcej, również wyznaczenie odpowiedniego rocznego limitu kilometrów pozwala obniżyć ratę.

Najlepszym sposobem, aby przekonać się, jakie warunki finansowania możemy otrzymać na wybrany przez nas samochód, jest skorzystanie z kalkulatora dostępnego na https://www.vwfs.pl/klienci-biznesowi/finansowanie-samochodu/kalkulator-finansowy.html. Wykonana przez nas kalkulacja leasingu samochodu przy pomocy przyjaznych użytkownikowi suwaków pozwala poznać wysokość miesięcznej raty w zależności od innych parametrów, opisanych powyżej.

Warto również pamiętać, że o tym, ile będziemy miesięcznie płacić za korzystanie z leasingowanego samochodu, decyduje również sposób zakończenia umowy. Możemy wybrać wykup samochodu na własność – wówczas dogodne rozwiązanie to nieco wyższe raty, by wykup był symboliczny, jak też zdecydować się na zwrot auta i np. wzięcie kolejnego leasingu na nowy samochód. Najlepszym sposobem na szybkie przejście całego procesu leasingowego oraz wyjaśnienie wszelkich wątpliwości jest skorzystanie ze strony internetowej VW FS lub zamówienie kontaktu z doradcą.

Niewątpliwą zaletą leasingu JAK ABONAMENT od VW FS jest również szeroka gama dostępnych pojazdów. W zasadzie możemy wybierać spośród wszystkich samochodów osobowych marki Volkswagen – od małych miejskich modeli, jak up! czy Polo, przez crossovery jak np. T-Roc, Taigo czy T-Cross, legendę segmentu kompaktowego – Golfa, przestronne i rodzinne modele jak Passat, Tiguan, Touran czy Sharan aż po luksusowego Arteona. W ofercie są także wybrane modele w nadwoziu Variant (Shooting Brake w przypadku Arteona), które oferują dodatkową przestrzeń bagażową. Tak szeroka gama modelowa pozwala spełnić wymagania zarówno niewielkiej firmy poszukującej np. malutkiego auta do drobnych dostaw w mieście jak i przedsiębiorstwa, które stawia na wygodę i prezencję auta.

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.