Program antywirusowy

Ochrona zasobów firmy i informacji poufnych to wyzwanie dla działów IT. Jej podstawą powinien być dobry program antywirusowy, który zabezpieczy sieć wewnętrzną przed infekcją i w porę wykryje potencjalne zagrożenia.

Jaki program antywirusowy sprawdzi się w przedsiębiorstwie?

Pracuj we własnym domu

Prowadzenie działalności gospodarczej w domu z pewnością pozwala sporo zaoszczędzić na wynajmie lokalu. Jeśli chcemy prowadzić biznes niewymagający dużej powierzchni i jednocześnie nieuciążliwy, możemy łatwo wygospodarować przestrzeń do pracy w domu bez dużych zmian.

Jeśli jednak planujemy działalność, która zajmie więcej miejsca i wymaga wprowadzenia specjalnych warunków, warto pomyśleć o tym już na etapie wyboru projektu domu.

Emerytura na bogato

Nauka języków obcych, piesze wycieczki, pielęgnacja działki, spotkania ze znajomymi to najpopularniejsze sposoby spędzania jesieni życia. Polscy emeryci także chętnie poświęcają się swoim hobby i podróżują.

Nie jest jednak tajemnicą, że ważnym czynnikiem w wyborze aktywności są pieniądze. Dlatego warto zadbać o swoją przyszłość finansową, by nie martwić się tym na emeryturze.