Firmowe WWW

Gdzie szukasz informacji o usługach? Wpisujesz odpowiednie hasło w wyszukiwarkę. I najczęściej wybierasz jedną z pozycji, które wyskoczyły w okienku przeglądarki. Pewnie jedną z tych wiarygodnych, ze stroną WWW, na której znajdziesz ofertę, kontakt i – czasem – opinie. Więc jeśli prowadzisz firmę i jeszcze nie masz strony internetowej, to zobacz dlaczego każdemu przedsiębiorcy przyda się strona WWW firmy.

Kredyt hipoteczny dla przedsiębiorcy

Rozważasz możliwość zaciągnięcia kredytu hipotecznego? Sprawdź jakie przesłanki powinien spełnić przedsiębiorca, aby otrzymać pozytywną odpowiedź banku.

Kredyt hipoteczny to oczywiście nic innego, jak tylko zobowiązanie natury finansowej. Na jaki cel można zaciągnąć taki kredyt? Przeznaczeniem wspomnianego produktu finansowego może być zakup mieszkania, ziemi bądź tez budowa własnego domu. Jak więc łatwo się domyśleć mowa tu o stosunkowo wysokich kwotach. W związku z powyższym banki niezwykle skrupulatnie podchodzą do kwestii weryfikacji zdolności finansowych osób ubiegających się o przyznanie kredytu hipotecznego. Rzecz jasna największe szanse na otrzymanie pozytywnej odpowiedzi mają osoby posiadające umowę o pracę na czas nieokreślony, stosunkowo wysoką pensję miesięczną, wkład własny. A jak sytuacja przedstawia się w przypadku ludzi prowadzących własne przedsiębiorstwo?

Telefon w małej firmie

Centrala telefoniczna to praktyczny i funkcjonalny dodatek, w który powinna zaopatrzyć się każda firma. Wbrew pozorom, centrala telefoniczna doskonale sprawdzi się nie tylko w przypadku dużych firm i korporacji, w których pracują całe rzesze ludzi. Centrala telefoniczna dla małej firmy także może bowiem wiele zaoferować. Jak centrala telefoniczna może ułatwić pracę małej firmie – te informacje znajdziesz poniżej. 

Własny salon fryzjerski

W ostatnich latach branża hair & beauty bardzo dynamicznie się rozwija. Choć salonów urody jest coraz więcej, stale wzrasta także zainteresowanie ich usługami, dzięki czemu otwieranie nowych placówek wciąż jest opłacalne.

Dobry start na rynku wymaga jednak odpowiedniego przygotowania. Składa się na niego wiele elementów - związanych z zarządzaniem firmą, działaniami promocyjnymi czy obsługą klientów. Choć to kwestie z pozoru od siebie niezależne, to właśnie ich połączenie pozwala na zbudowanie skutecznego, odnoszącego sukcesy biznesu. Podpowiadamy zatem, o czym warto pamiętać, planując stworzenie własnego salonu urody.

TeleCube na Ekomersach

Od 6 lat, pod koniec roku, branża e-commerce niezmiennie ekscytuje się zmaganiami w konkursie EKOMERSY. Plebiscyt ten ma na celu wyróżnienie usług, produktów i osób, które przyczyniają się do rozwoju polskiego rynku handlu elektronicznego.

Konkurs EKOMERSY jest realizowany przez Infoguru sp. z o.o. we współpracy z Fundacją Polak 2.0. Fundacja Polak 2.0 jest również organizatorem Targów eHandlu, Kongresu eHandlu oraz Kongresu Mobilnego, a jednym z głównych jej celów jest wspieranie rozwoju branży handlu online w Polsce i za granicą.  Laureatami Ekomersów byli m.in. Brand24, Izba Gospodarki Elektronicznej czy Rafał Brzoska.