iKonto w Alior Banku

iKonto może być dobrym rozwiązaniem dla małych przedsiębiorców, którzy szukają taniego konta. Kolejna grupa to przedsiębiorcy, którzy często płacą w innej walucie bądź wyjeżdżają za granicę. A także dla tych, którzy chcą związać się z bankiem oferującym wiele produktów kredytowych i inwestycyjnych. Niekoniecznie będzie to najlepszy wybór dla osób, które często wpłacają gotówkę do banku ze względu na opłaty.

Bank Pekao

Komu się opłaca? Możliwość otrzymania terminala na atrakcyjnych warunkach, dwa lata bez opłat za dzierżawę dla nowych przedsiębiorców to kusząca propozycja dla wszystkich, którzy zamierzają zarejestrować działalność. W nowej ofercie promocyjnej nie płacisz za prowadzenie rachunku bezterminowo i możesz mieć również księgowość za darmo w pakiecie self-service. Czeka też premia do 2000 zł. Poza tym, Konto Przekorzystne opłaca się wziąć pod uwagę, gdy obok złotówkowego rachunku, otworzysz jedno bądź więcej kont walutowych. Tanim rozwiązaniem jest karta wielowalutowa. A i Kantor Peko24 może przynieść kolejne oszczędności.

Bank Millennium

Bank Millenium lubi promocje, co widać po Koncie Mój Biznes. Jedna z promocji - konto firmowe z premią do 2700 zł potrwa do 28 września 2023 roku. Natomiast druga, Zyskaj z kontem dla Biznesu trwa (obecnie trzecia edycja), a bank poinformuje o jej zakończeniu najpóźniej do siedmiu dni przed tym terminem. W ramach tej drugiej promocji można zyskać bardzo dobre warunki cenowe. Zero opłat za konto przez 24 miesiące, w tym również 0 zł za rachunki walutowe. Co dla osób, które mają kilka takich rachunków oznacza realne, namacalne oszczędności.

Konto prezentuje się dobrze, ale czy rzeczywiście ma wszystko czego potrzebuje mały przedsiębiorca?

BIZnest w Nest Banku

Jest to na pewno rachunek firmowy na prostych zasadach. Gdzie 0 zł to rzeczywiście brak kosztów za prowadzenie. Sprawdzi się w małych działalnościach usługowo-handlowych. Pod warunkiem rozliczania się w złotówkach. Dużą zaletą karta Visa do rachunku bez opłat, można ją mieć i korzystać od czasu do czasu. Obecnie trwa promocja, dzięki której możesz zarobić 700 zł.

PKO Konto firmowe

PKO BP oferuje dwa rodzaje rachunków dla firm. Pierwszy z nich to po prostu Konto Firmowe, a drugi Konto Firmowe Premium. Rachunek podstawowy, pomocnicze, walutowe, karty debetowe mogą być za 0 zł. A warunki wcale nie są wygórowane, w zasadzie jest tylko jeden dla każdej z usług. Poza tym darmowe przelewy, w tym zagraniczne. I to wszystko w otoczeniu bogatej oferty produktów dodatkowych dla przedsiębiorców. Gdzie są haczyki?

Konto firmowe ING

Konto Direct dla Firmy z dużym pakietem usług dodatkowych - które po części są darmowe, jest korzystnym rozwiązaniem dla wielu przedsiębiorców. Przede wszystkim, dla poszukujących prostych i darmowych rozwiązań dla firmy. Jednym z głównych czynników przeważających szalę na jego korzyść jest spełnienie warunku aktywnego klienta. Dzięki temu podstawowe usługi, z których każdy przedsiębiorca korzysta na co dzień, są darmowe.

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.