fbpx

Większość przedsiębiorców zdaje już sobie sprawę z tego, jak ważna jest obecność w sieci. Warto do promowania swojej działalności wykorzystywać różne narzędzia marketingu internetowego. Należy jednak zacząć od podstaw. A taką podstawą niewątpliwie jest profesjonalna firmowa strona internetowa.

 

Jaka powinna być współczesna firmowa strona internetowa?

Jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu ważne było, by po prostu pojawić się w Sieci. Obecnie użytkownicy patrzą na różne aspekty stron internetowych, są bardziej świadomi, więc łatwiej im ocenić, czy dana witryna została przygotowana przez profesjonalistów.

Poza oczywistymi aspektami firmowej witryny, takimi jak graficzne dopasowanie do identyfikacji wizualnej, czyli logo przedsiębiorstwa (atrakcyjny, spójny z innymi materiałami promocyjnymi layout), musi ona spełniać kilka ważnych wymogów. Strona internetowa, która jest wizytówką firmy musi być w dzisiejszych czasach responsywna. Oznacza to, że będzie nie tylko dobrze się prezentowała, ale również zapewniała niezbędne funkcjonalności bez względu na to, na jakim urządzeniu będzie przeglądana. Coraz więcej internautów przegląda zasoby sieci na smartfonach czy tabletach i to właśnie na tego typu ekranach strona musi być również czytelna.

Dlaczego warto powierzyć stworzenie strony profesjonalistom?

Profesjonaliści w tworzeniu stron internetowych, tacy jak zespół agencji reklamowej Soluma, stworzenie Twojej witryny rozpoczną od dokładnego poznania specyfiki działalności. Na podstawie takiej analizy będą mogli zaplanować, jak ma wyglądać i jakie funkcje spełniać Twoja firmowa strona, by w pełni odpowiadać na potrzeby Twoich potencjalnych i obecnych klientów.

W ramach usługi tworzenia strony otrzymasz nie tylko jej przygotowanie, opracowanie elementów graficznych, ale także wdrożenie i szkolenie z obsługi systemu CMS, byś mógł samodzielnie zająć się zarządzaniem jej zawartością (treściami, zdjęciami itp.).

Agencja reklamowa Soluma oferuje dwa warianty usługi tworzenia stron internetowych. Pierwsza z nich to opcja Standard, w bardzo atrakcyjnej cenie. Strona Professional to opcja dla klientów z większymi wymaganiami.
Strona Standard jest usługą skierowaną do firm, które potrzebują strony-wizytówki, o nieskomplikowanym układzie, w atrakcyjnej cenie i możliwie najkrótszym terminie. Ta opcja polecana jest przede przedsiębiorcom stawiającym pierwsze kroki w biznesie. Ten wariant zawiera:

 • rejestrację i konfigurację domeny internetowej,
 • przygotowanie projektu graficznego strony według szablonu, z doborem 2 zdjęć i kolorystyki,
 • dodatkowo również: autorski, uniwersalny system CMS Soluma Firma, czyli system zarządzania stroną internetową.

Strona Professional dedykowana jest wszystkim firmom, które oczekują stworzenia w pełni profesjonalnej strony. To usługa kompleksowa, gdyż obejmuje:

 • rejestrację i konfigurację domeny internetowej,
 • opracowanie koncepcji wizualnej i funkcjonalnej strony, zgodnej z web usability,
 • przygotowanie indywidualnego projektu graficznego,
 • wdrożenie autorskiego systemu CMS Soluma Firma,
 • hosting zasobów strony,
 • automatyczną optymalizację SEO pod algorytmy wyszukiwarki Google.

Uwaga! Przy zamawianiu usługi podaj hasło promocyjne: MALA FIRMA, aby otrzymać rabat:

 • 150 zł zniżki na usługę Strona Standard,
 • 300 zł zniżki na usługę Strona Professional.

Zobaczcie ofertę na stronach firmy Soluma.

 

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.