Własna firma?

Wszystko, co musisz wiedzieć.

Jak założyć firmę „krok po kroku”

Impreza plenerowa

Każda duża impreza musi poradzić sobie z kwestią sprzedawania biletów swoim gościom. Z podobnym problemem mierzą się też inne budynki związane z rozrywką: od kin, przez baseny po różne parki zabaw.

Dobry system rezerwacji i sprzedaży biletów nie tylko zmniejszy koszty działania takiego punktu, ale również przyciągnie nowych klientów. Sprawdź, jakie są zalety nowoczesnych rozwiązań w tym zakresie.

Dlaczego warto postawić na sprawdzony system rezerwacji?

Spójrzmy na całą sytuację z pozycji klienta. Chciałby on udać się w weekend w ciekawe miejsce, często dość daleko od miejsca zamieszkania. Dlatego też stara się kupić bilet z wyprzedzeniem. Z tego powodu miejsca, które oferują jedynie sprzedaż wejściówek w kasie na miejscu, mogą okazać się mało atrakcyjne.

Zakup biletu z dużym wyprzedzeniem poprzez system rezerwacji to nie tylko zapewnienie sobie miejsca, ale również gwarancja ceny. W takiej sytuacji nie trzeba planować wydatków na wejściówki do różnych obiektów, co znacząco ułatwia przygotowanie do wycieczki. Pozwala także wykonać plan zwiedzania.

Nie każdy system biletowy sprawdzi się równie dobrze. Wystarczy mało intuicyjny sposób wyboru daty (na przykład przez zapis amerykański, rzadko stosowany w Polsce) lub długa ścieżka składania zamówienia, by potencjalni goście wybrali inny, konkurencyjny obiekt.

Jak wybrać idealny system rezerwacji biletów online?

Co zatem powinien zawierać system rezerwacji i sprzedaży biletów przyjazny użytkownikom?

  • Prostą i krótką ścieżkę zamawiania. Im mniej pytań, tym więcej gości przebrnie przez cały proces i zakupi bilet.
  • Duża dostępność. System do sprzedaży biletów online to już za mało. Wiele nowoczesnych rozwiązań pozwala na zakup wejściówki także offline, na przykład w sklepach Empik.
  • Możliwość płacenia na wiele sposobów. Blik, przelew, płatność odroczona, GooglePay - sposobów na dokonanie płatności ciągle przybywa.
  • Bilety dostępne 24/7. System sprzedaży biletów online dostępny o każdej porze zapewni Ci znacznie więcej klientów.

Warto postawić na pewne rozwiązania, które sprawdziły się też w innych lokalizacjach.

Dobry system sprzedaży biletów dla Twojego sklepu

Prowadzisz działalność rozrywkową? Organizujesz duże imprezy? Potrzebny Ci jest wydajny i dobry system rezerwacji biletów? Nie warto próbować samemu. Darmowe rozwiązania również sprawdzają się dobrze, ale z ich pomocą nigdy nie prześcigniesz konkurencji. System do sprzedaży biletów może stanowić istotny element przewagi nad innymi. Internauci porównują każdy element strony, by wybrać najwygodniejsze dla siebie rozwiązania. A co jeśli system rezerwacji i sprzedaży biletów jest dostępny także w sieci popularnych sklepów? Wybierz mądrze, by rozwijać swoją firmę i zarabiać coraz więcej.

News, czyli aktualności ze świata małego biznesu:

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.