Własna firma?

Wszystko, co musisz wiedzieć.

Jak założyć firmę „krok po kroku”

Congres for Social Media

Social Media to potężne narzędzie do zdobywania klientów. Stałych, lojalnych, takich, którzy wrócą, nawet jeśli u konkurencji mogliby kupić towar/skorzystać z usługi taniej. Zaplanowane i umiejętne prowadzenie mediów społecznościowych przez firmę to klucz do rozbudowy bazy klientów. Dlatego żadnego przedsiębiorcy, który myśli o przyszłości swojego biznesu na poważnie, nie może zabraknąć na Kongresie For Social Media.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 19-20 października w stolicy. Jest to już kolejne spotkanie (odbywa się regularnie od 2014 roku), w którym ludzie związani z SM i biznesem wchodzą w zmieniające się tajniki zarządzania mediami społecznościowymi. Możesz otrzymać certyfikat.

Otwórz się na zmiany

Social Media zmieniają się bardzo szybko i wiedza, którą posiadasz, może być nieaktualna. To dlatego Twojej firmie nie przybywa klientów, a pod postami na Facebooku pojawiają się tylko pojedyncze komentarze.

Zmiany to możliwości, tylko otwórz się na wiedzę. Zapisując się na wydarzenie, poznasz nowe strategie sprzedażowe, narzędzia i kanały komunikacji.

 • Wydarzenie jest wysoko oceniane przez uczestników (5,6 na 6).
 • Kongres For SM skupia ludzi z branży- poznasz wiele ciekawych osób, wymienisz poglądy, kontakty, nawiążesz relacje.
 • Pod względem przekazywanej wiedzy nie mają sobie równych w Polsce, dlatego jeśli chcesz skutecznie prowadzić SM, to na tym Kongresie musisz być!
 • Wydarzenie obfituje w gotowce pod postacią narzędzi, podpowiedzi, rozwiązań, co robić, by zamieniać użytkowników SM w klientów.

Program jest tak przygotowany, że nie poczujesz się przytłoczony wiedzą. Organizatorzy zadbali o przerwy na kawę i lunch, a także przygotowali wiele niespodzianek.

Kompleksowa wiedza o Social Mediach w dwa dni

Termin 19-20 października zaplanuj w Warszawie albo online z dowolnego miejsca. W ciągu tylko dwóch dni zmienisz podejście do mediów społecznościowych. Dostrzeżesz liczne możliwości działania i z pewnością naładujesz się pozytywną energią.

Program jest na tyle obszerny, że nie sposób ująć go w kilku słowach, dlatego zapoznaj się z nim szczegółowo na stronie wydarzenia.

Pokrótce na Kongresie pojawią się wykłady o:

 • kryzysach twórczych (które najczęściej dopadają w poniedziałek!),
 • budowaniu spójnego wizerunku różnymi kanałami,
 • skutecznej komunikacji z użytkownikami SM,
 • podcastach dla własnej marki- jak robić to dobrze,
 • sztucznej inteligencji- przewodnik,
 • analizie danych- czyli czy to co robię przynosi efekty,
 • narzędziach Al.

I dużo, dużo więcej. Już na start, gdy kupisz bilet, otrzymasz prezent pod postacią wykładów z poprzednich dwóch edycji! Są one dostępne od razu po zakupie biletu.

Wydarzenie, którego nie można przegapić

Kongres For SM sprzedaje bilety przez stronę internetową. Do wyboru jest kilka opcji, bilet dwudniowy, bilet VIP oraz bilety live streaming. Po wydarzeniu możesz otrzymać certyfikat. Jeśli jesteś nim zainteresowany, to zamawiając bilety, nie pomiń na dole pytania: czy chcesz certyfikat.

Wydarzenie jest dla każdego, a szczególnie dla małych firm, które pragną się rozwijać. Dlatego nie przegap tej szansy. Wejdź na forsm.pl

 

News, czyli aktualności ze świata małego biznesu:

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.