Advertisement

Porzucenie etatu i rozpoczęcie własnej działalności to poważny krok. Mimo wszystko jest to coraz bardziej popularna ścieżka kariery, bo wolność związana z prowadzeniem swojej firmy i działaniem jako freelancer przyciąga mnóstwo osób.

Zanim rzuci się na głęboką wodę i założy firmę, warto dowiedzieć się, z czym to się wiąże i jak efektywnie prowadzić mikro przedsiębiorstwo. Nowy e-book dostępny na rynku będzie w tym pomocny.

E-book „Freelancing – kompendium wiedzy”

Myślisz o pracy jako freelancer? Zastanawiasz się, czy założyć własną firmę? To przełomowe decyzje w karierze zawodowej i trzeba powziąć je z rozwagą. Przydatne będą wszelkie wskazówki, o tym jak zacząć, jak przyciągać klientów, jak ogarniać zawiłe sprawy finansowe, podatkowe, księgowe itd. Znajdziesz je w nowym poradniku przeznaczonym dla freelancerów, pracowników zdalnych, przedsiębiorców. E-book „Freelancing – kompendium wiedzy” to 180 stron z konkretną wiedzą i merytorycznymi przykładami. Z tej publikacji dowiesz m.in.:

  • Czy freelancing to dobre rozwiązaniem dla Ciebie?
  • Jak zacząć pracować jako freelancer i czy zawsze potrzebna jest Ci do tego działalność gospodarcza?
  • Jak założyć własną firmę i kiedy jest na to właściwy moment?
  • Jak organizować swoją pracę zawodową jako freelancer?
  • Jak się motywować do pracy, gdy nie ma szefa, a godziny pracy są elastyczne?
  • Jak promować swój biznes?
  • Gdzie szukać zleceń jako freelancer?

Dowiedz się więcej

Poczytaj więcej o e-booku na stronie: www.freelancing.com.pl. Znajdziesz tam spis rozdziałów, a także informacje o autorce – dziennikarce i copywriterce Urszuli Poszumskiej, oraz link do bezpośredniego zakupu książki cyfrowej.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.