fbpx

W promocji Banku Pekao „1 100 zł premii dla firm i 0 zł za konto i kartę” można otrzymać wysoką premię za wykonanie kilku czynności związanych z kontem Przekorzystnym Biznes.

Konieczne jest założenie konta przez Internet oraz zlecenie w ciągu trzech pierwszych miesięcy m.in. przelewu do ZUS-u i wykonanie co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej.

Warunki promocji w Banku Pekao

Promocja Banku Pekao dotyczy konta Przekorzystnego Biznes. Przedsiębiorca powinien założyć je przez Internet by uzyskać premię 300 zł, a do tego spełnić warunki takie jak:

  • Wykonanie przelewu do ZUS-u o wartości minimum 100 zł miesięcznie przez trzy miesiące.
  • Wykonanie co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej o wartości 50 zł w trakcie trzech miesięcy.
  • Zlecenie przynajmniej jednego przelewu, innego niż do ZUS-u, na kwotę minimum 200 zł przez aplikację mobilną w ciągu trzech miesięcy.

Dodatkowe środki w ramach łącznej premii 1100 zł otrzymuje się za podpisanie umowy o terminal płatniczy – 200 zł, wykonanie transakcji wymiany walut – 200 zł, wybranie karty kredytowej do konta lub kredytu z poręczeniem (BGK de-minimis, EFI COSME, EFI EaSI) – 300 zł, otwarcie firmy za pośrednictwem wniosku w Banku Pekao – 100 zł. W przypadku zdecydowania się na terminal płatniczy w ramach umowy z Pekao, poza premią przedsiębiorca może liczyć na zwolnienie z opłaty za dzierżawę urządzenia przez rok oraz z konieczności uiszczania prowizji za płatności, a do tego darmową dzierżawę przez pół roku.

Konto Przekorzystne Biznes jest darmowe, o ile klient zapewni na nie wpływy w kwocie co najmniej 2000 zł miesięcznie lub wykona w miesiącu przelew do ZUS-u albo urzędu skarbowego. Karta do konta także nie musi generować opłat, pod warunkiem wykonania płatności bezgotówkowych na sumę minimum 300 zł w miesiącu.

Przejdź na stronę banku i załóż Konto Przekorzystne Biznes.

 

 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.