Własna firma?

Wszystko, co musisz wiedzieć.

Jak założyć firmę „krok po kroku”

telefony komórkowe

Coraz więcej abonentów wybiera kompleksowe pakiety usług. To o wiele wygodniejsze rozwiązanie, niż podpisywanie osobnych umów na poszczególne usługi (internet, telewizję, telefon). Z jakich pakietów usług można skorzystać w T-Mobile?

Pakiety usług w T-Mobile

Sieć T-Mobile oferuje cztery różnorodne pakiety usług:

  • zestaw abonamentów,
  • abonament + internet domowy,
  • abonament + internet domowy + telewizja,
  • telewizja + internet domowy.

Dzięki takiej różnorodności, każdy może bez problemu znaleźć pakiet, który będzie w pełni odpowiadał na jego potrzeby. Więcej informacji o pakietach można znaleźć tutaj: https://www.t-mobile.pl/sklep/kategoria/internet-mobilny/lista/produkty.

Zestaw abonamentów – zyskaj dodatkową zniżkę

Jeśli masz już abonament w T-Mobile, ale potrzebujesz wykupić kolejny, np. dla żony albo dziecka, możesz skorzystać z atrakcyjnego rabatu. Wystarczy, że weźmiesz udział w programie Korzyści dla domu, a przy zakupie dodatkowego abonamentu, uzyskasz 20 zł rabatu. W tym przypadku, za poszczególne abonamenty zapłacisz:

  • 30 zł (zamiast 55 zł) za ofertę S,
  • 45 zł (zamiast 65 zł) za ofertę M,
  • 65 zł (zamiast 85 zł) za ofertę L.

Dodatkowo, możesz uzyskać rabat na urządzenie: do 250 zł w ofercie L lub do 100 zł w ofercie M.

Magenta DOM, czyli pakiet abonament i internet

Magenta DOM to pakiet usług od T-Mobile, obejmujący abonament i internet. Decydując się na ten pakiet, można zyskać dowolną ofertę abonamentową: S, M lub L i dobrać do niej internet: światłowodowy lub w technologii LTE i 5G. Ceny pakietów będą się różnić, w zależności od wybranych usług i mogą wynieść od 95 zł miesięcznie do 155 zł miesięcznie. Abonenci, którzy zdecydują się na ten pakiet usług, mogą liczyć na rabat na dowolne urządzenie. W przypadku oferty L, rabat wynosi do 300 zł, a w ofercie M – do 150 zł.

Magenta DOM w wersji internet i telewizja

Pakiet Magenta DOM jest dostępny nie tylko w wersji abonament i internet, ale też – internet i telewizja. W tej drugiej opcji, można zyskać szybki światłowód, z prędkością od 300 Mb/s i telewizję – pakiet L w cenie S na 6 miesięcy. Za taki pakiet usług trzeba zapłacić od 70 zł do 100 zł miesięcznie.

Twój dom bez limitu – najbardziej kompleksowe rozwiązanie

Twój dom bez limitu to najbardziej kompleksowy pakiet usług od T-Mobile, który obejmuje: abonament komórkowy, internet domowy i telewizję. Całość prezentuje się bardzo korzystnie, a wszystko dlatego, że klient otrzymuje:

  • abonament komórkowy w ofercie L, ale w cenie S,
  • internet domowy – światłowód, o prędkości od 300 do 900 Mb/s,
  • telewizję w ofercie L, ale w cenie S.

Oprócz tego, w ramach pakietu można uzyskać rozrywkę bez ograniczeń, czyli dostęp do jednego, wybranego serwisu zupełnie za darmo, przez rok. Do wyboru są m.in. HBO Max, Tidal, Legimi, Eleven Sports. Ceny pakietów Twój dom bez limitu rozpoczynają się od 95 zł miesięcznie.

News, czyli aktualności ze świata małego biznesu:

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.