Advertisement

Gdzie szukasz informacji o usługach? Wpisujesz odpowiednie hasło w wyszukiwarkę. I najczęściej wybierasz jedną z pozycji, które wyskoczyły w okienku przeglądarki. Pewnie jedną z tych wiarygodnych, ze stroną WWW, na której znajdziesz ofertę, kontakt i – czasem – opinie. Więc jeśli prowadzisz firmę i jeszcze nie masz strony internetowej, to zobacz dlaczego każdemu przedsiębiorcy przyda się strona WWW firmy.

Stwórz wizytówkę swojej firmy w internecie

Tak jak możesz dać komuś kartonik z numerem telefonu i adresem, tak w internecie Twoją wizytówką jest strona internetowa. To na niej klienci znajdą informacje o Twojej ofercie. I dzięki informacjom na stronie mogą wybrać właśnie Twój biznes. Właśnie dlatego, że znaleźli Twoją ofertę w internecie i ta strona ich przekonała o Twoim profesjonalizmie. Jeśli potrzebujesz własnego adresu w internecie, w WebWave stworzysz własną stronę w kilka minut, a do tego oszczędzisz czas i pieniądze. Zobacz jak wiele może dać Ci strona internetowa firmy.

Nie chodzi o to, żeby sprzedawać coś przez internet. Dzisiaj, jeśli informację o Twojej firmie i ofercie da się znaleźć w internecie, to już możesz mówić o połowie sukcesu. Czasy książek telefonicznych i żółtych stron już dawno minęły – najważniejsze informacje o firmach i usługach znajdziesz w internecie. I dlatego warto dać się znaleźć.

Oferta, adres, może cennik?

Strona internetowa pozwoli Ci przedstawić ofertę. Nie musisz polegać na zewnętrznych serwisach – po prostu umieszczasz wszystko, co chcesz żeby zobaczyli Twoi klienci na stronie internetowej. Na pewno też szukasz informacji o cenie usługi – Twoi klienci też! Pamiętaj, że to ona często decyduje o wyborze usługi. Do tego możesz na stronie pochwalić się tym ilu masz klientów – to doskonała reklama, która pokazuje skalę Twojego biznesu.

Ważne jest to, żeby strona internetowa nie przeszkadzała w prowadzeniu firmy. W WebWave zbudujesz samodzielnie stronę, która działa i wygląda naprawdę dobrze. Bez aktualizacji wtyczek ani szablonów. Musisz tylko co jakiś czas aktualizować treść (ale tylko jeśli tego potrzebujesz). Do tego zrobisz ją w jeden wieczór i to bez kodowania!

Pamiętaj, że stronie internetowej zawsze towarzyszy kilka rzeczy: adres WWW (najlepiej samodzielny, czyli domenę), poczta i system do wprowadzania treści. Te dodatkowe rzeczy często generują dodatkowe koszty lub kłopoty – zwłaszcza gdy zależy Ci na tym, żeby nie tylko były, ale też działały dobrze.

Strona internetowa bez kodowania

Nie każdy umie kodować, a wydawanie sporych pieniędzy na zamówienie strony mija się z celem – zwłaszcza gdy po prostu chcesz mieć własną stronę w sieci. Jeśli zależy Ci na oszczędności czasu i środków, a do tego cenisz jakość, to wypróbuj WebWave (możesz korzystać za darmo!). W kreatorze stworzysz stronę samodzielnie – w oparciu o jeden z darmowych szablonów stworzonych dla firm lub stworzysz ją od zera. To wszystko za darmo i na stabilnych serwerach, z pełnym dostępem do elementów odpowiedzialnych za SEO.

Gdy dodasz do strony domenę – przez pierwszy rok (po rejestracji) masz ją za darmo, a do tego dostajesz gwarancję ceny hostingu (czego nie daje żaden dostawca). W ramach hostingu i podpięcia domeny otrzymasz darmową pocztę e-mail, certyfikat SSL i wiele innych narzędzi. Poza tym możesz liczyć na pomoc po polsku, darmowe szkolenia i masę dodatkowych narzędzi. W WebWave nie tylko tworzymy praktyczne narzędzie, ale też chętnie dzielimy się wiedzą.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.