Korzystanie z nowego, salonowego samochodu, wielu osobom kojarzy się z koniecznością zaangażowania dużej ilości środków na zakup, wysokim wkładem własnym przy kredycie lub też koniecznością wpłacenia wysokiej opłaty początkowej przy korzystaniu z leasingu.

Na szczęście to mit. Teraz można mieć w firmie całkowicie nowe auto bez jakiejkolwiek wpłaty własnej! Doskonałym przykładem jest oferta finansowa SEAT-a. Poznaj atrakcyjne możliwości finansowania samochodów marki SEAT dla firm.

Szukasz bezkonkurencyjnej oferty na samochód w leasingu dla Twojej firmy? Koniecznie sprawdź, jakie możliwości finansowania zapewnia VW FS. Aż 3 różne modele finansowania sprawiają, że każdy przedsiębiorca będzie w stanie znaleźć rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb firmy i oczekiwań wobec pojazdów firmowych. A wszystko to możliwe nawet bez angażowania środków na wstępie w Leasingu Moc Niskich Rat, Leasingu Moc Niskich Kosztów lub NAJMIE dla firm. Poznaj szczegóły tych 3 produktów na https://www.seat.pl/oferta/finansowanie/firma.

NAJEM dla firm to propozycja, która przede wszystkim pozwala cieszyć się korzystaniem z nowego samochodu bez konieczności przejmowania się jego serwisowaniem, zakupem ubezpieczenia oraz ewentualnymi zdarzeniami losowymi. W jednej racie mamy bowiem zawartą nie tylko opłatę za korzystanie z pojazdu, ale także OC, AC, Assistance, GAP, likwidację szkód, serwis, samochód zastępczy, a jeśli wybierzemy taką opcję, nawet sezonową wymianę opon. Oferta jest dostępna w wariantach na 12, 24, 36 lub 48 miesięcy, a po zakończeniu finansowania po prostu zwracamy samochód do salonu. Najem to doskonały sposób kontrolowania kosztów firmowych przeznaczanych na samochód.

Leasing Moc Niskich Kosztów to KLASYCZNY leasing, w którym okres finansowania wynosi od 24 do 60 miesięcy. Przez ten czas spłacamy znaczną część wartości samochodu, by na końcu wykupić go na własność. W przypadku umowy na 2 lata wartość wykupu wynosić będzie od 19% do 25%, a przy dłuższych umowach od 1% do 19%. To idealne rozwiązanie np. dla osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą, które chcą wejść ostatecznie w posiadanie pojazdu.

Jeżeli jednak firma chce mieć samochód w leasingu, nie jest zdecydowana na NAJEM, ale nie chce także dokonać wykupu po zakończeniu finansowania, najlepszym wyborem będzie Leasing Moc Niskich Rat. To produkt łączący w sobie cechy wynajmu długoterminowego (możliwość zwrotu samochodu na koniec umowy, atrakcyjna rata) z leasingiem KLASYCZNYM (możliwość wykupu pojazdu na koniec umowy). Jest to tak naprawdę leasing z rynkową wartością końcową, co oznacza, że przez czas jego trwania spłacamy po prostu szacowaną utratę wartości pojazdu, co pozwala uzyskać niską miesięczną ratę.

Wszystkie 3 opisane powyżej opcje finansowania samochodów marki SEAT są dostępne w wersji bez opłaty wstępnej. Jest to niezwykle dogodne rozwiązanie dla firm, które nie chcą angażować środków, a jednocześnie zależy im na korzystaniu z nowych samochodów. Możemy w ten sposób sfinansować takie modele SEATa, jak: Ibiza, Arona, Ateca, Leon, Leon Sportstourer czy Tarraco.

Ocena użytkowników: 2 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.