Advertisement

Własna firma?

Wszystko, co musisz wiedzieć.

Jak założyć firmę „krok po kroku”

Program „Polska Wschodnia” to aż 320 milionów dla przedsiębiorców

Informacje o tym programie ogłosiła właśnie Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Konkurs jest przeznaczony dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z pięciu wschodnich województw.

 

Polska Agencja Rozwoju PrzedsiębiorczościCzego dotyczy dofinansowanie? 

Jak tłumaczy Ministerstwo Rozwoju, mowa o tworzeniu sieciowych produktów w Polsce Wschodniej. Dofinansowywane z unijnych funduszy przedsięwzięcie musi obejmować: budowę spójnej infrastruktury, rozwój technologii informacyjno-komunikacyjnych oraz opracowanie i wdrożenie jednolitych standardów funkcjonowania i promocji. Prace mogą polegać na łączeniu w jedną spójną koncepcję „rozproszonych atrakcji, miejsc, czy obiektów”. Trzeba też pamiętać, aby projekt wpisywał się w regionalne, inteligentne specjalizacje – wspólne dla co najmniej dwóch województw z następujących: lubelskiego, podlaskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego.

 

Kiedy i dla kogo?

„Polska Wschodnia” dotyczy lat 2014-2020 i obejmuje łączną kwotę w wysokości 320 milionów złotych. Nabór wniosków będzie trwał od 20 kwietnia do 28 czerwca 2016 r. Należy je składać do PARP-u. Upoważnione do tego są mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. 

 

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.