fbpx

Własna firma?

Wszystko, co musisz wiedzieć.

Jak założyć firmę „krok po kroku”

Bezpłatne warsztaty dla przyszłych eksporterów

Przedsiębiorcy z aż 14 polskich miast będą mogli tej jesieni uczestniczyć w warsztatach „Jak skutecznie pokonywać bariery w handlu zagranicznym?”. Jest to inicjatywa prowadzona przez Bank Zachodni WBK w ramach projektu „Firmowe Ewolucje”.

Warsztaty dla przyszłych eksporterów odbywają się od 4 września do 18 listopada. Mogą w nich uczestniczyć przedsiębiorcy z Zielonej Góry, Gryfina, Częstochowy, Piotrkowa Trybunalskiego, Jaworzna, Gostynia, Rybnika, Śremu, Gliwic, Tych, Bytomia, Wschowy, Pleszewa, Sulechowa i okolic.

 

Jest to inicjatywa skierowana do tych właścicieli firm, którzy zamierzają wejść ze swoim biznesem na rynki międzynarodowe. Podczas warsztatów prowadzonych przez ekspertów z BZ WBK poruszane będą najważniejsze tematy związane z handlem zagranicznym. Przedsiębiorcy dowiedzą się, jakie ryzyko niesie ze sobą wchodzenie na rynek międzynarodowy oraz jak je ograniczyć, udostępniony zostanie dla nich także portal internetowy https://pl.santandertrade.com, gdzie znajdą materiały i informacje dotyczące przepisów celnych czy podatkowych.

Wziąć udział w warsztatach może każdy przedsiębiorca, uczestnictwo jest bezpłatne. Warto rejestrować się jak najszybciej, gdyż liczba miejsc w każdym mieście jest ograniczona. Rejestracji można dokonać przez stronę: https://firmoweewolucje.bzwbk.pl/wydarzenia/lista?page=1.

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.