Advertisement

Własna firma?

Wszystko, co musisz wiedzieć.

Jak założyć firmę „krok po kroku”

Dlaczego warto rozliczać się samemu poprzez program do księgowości online?

Nowa era technologii determinuje całe nasze życie. Dzięki Internetowi możemy wiele spraw załatwić szybciej i skuteczniej. Dotyczy to również kwestii stricte służbowych – a więc i księgowości. Prowadząc firmę – warto zastanowić się nad rozliczaniem się na własną rękę.

O tym, jakie korzyści płyną z samodzielnego prowadzenia księgowości swojej firmy, przekonało się wielu przedsiębiorców, którzy zgodnie twierdzą, że nie wróciliby już do starego modelu działań. I trudno im się dziwić.

Dziś zastanowimy się, dlaczego warto prowadzić swoją księgowość wraz z programem Taxomatic – rewolucyjną nowością na rynku.

Mnogość funkcji dostępna po jednym kliknięciu

Narzędzie Taxomatic pozwala na prowadzenie kompleksowej księgowości. Dlatego właśnie znajdziemy w nim wiele funkcji i możliwości. To, do czego wcześniej potrzebowaliśmy sekretarki, kadrowej oraz księgowej – zrobimy sami za pomocą programu. Możemy dodawać bazy danych kontrahentów oraz pracowników, nasze produkty, wystawiać faktury, prowadzić księgę przychodów i rozchodów, mieć wgląd do raportów okresowych, rejestrów VAT, deklaracji i Jednolitego Pliku Kontrolnego, a także skanować dokumenty, kontrolować stany magazynowe, prognozować podatki, i wiele więcej.

do komunikatu dla firm

Źródło: https://www.taxomatic.pl/o-programie.

Oszczędzamy czas oraz pieniądze

Odwieczny kontakt telefoniczny z księgową stanowi zmorę dla przedsiębiorców. Czas, który spędzają na tak zwanej „słuchawce”, jest w gruncie rzeczy czasem bezproduktywnym. Taxomatic pozwala załatwić wszystko kilkoma kliknięciami, w kilkanaście minut.

Chyba nie trzeba mówić o kosztach posiadania własnej księgowej. Zawód ten cieszy się sporym powodzeniem, lecz jest bardzo drogi w utrzymaniu dla firm. Podczas gdy księgowi inkasują tysiące złotych miesięcznie, Ty możesz robić to samo za 99 złotych (i to już w najdroższym pakiecie Premium!). Oszczędność jest zauważalna od razu.

Nie musisz się bać prawa

Taxomatic gwarantuje swoim użytkownikom pełne bezpieczeństwo, jeśli chodzi o prawo podatkowe. Program samodzielnie wykonuje aktualizacje wszystkich elementów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Dlatego właśnie do prowadzenia księgowości nie jest nam już potrzebny specjalista z dziedziny podatków i finansów. Dziś możemy wszystkim zająć się sami i mieć pewność, że nasza działania będą w pełni legalne i akceptowane przez państwo.

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.