fbpx

Własna firma?

Wszystko, co musisz wiedzieć.

Jak założyć firmę „krok po kroku”

Dwie promocje z kontem firmowym w Millenium Banku

Do 31 sierpnia trwa promocja „Zyskaj 700 zł z letnią promocją Konta Mój Biznes". Dodatkowo można zyskać dwa lata bez opłat nie tylko za prowadzenie rachunku.

Konto Mój Biznes skierowane jest do prowadzących jednoosobową działalność i wspólników spółek. Spodoba się nie tylko oszczędnym.

Otwierając konto firmowe, za 0 zł przez dwa lata zyskujemy:

  • prowadzenie konta,
  • prowadzenie kont walutowych (w GBP, EUR, CHF, USD),
  • kartę kredytową (0 zł opłata roczna),
  • 20 internetowych przelewów w miesiącu,
  • przelewy do ZUS i US,
  • wypłaty z bankomatów Millenium.

Ta promocja nosi nazwę "Zyskaj z kontem dla Biznesu" i trwa od stycznia 2021 roku do odwołania. Natomiast premia w ramach drugiej promocji podzielona jest na dwie kwoty. By zyskać premię w wysokości 400 zł, warunki nie są trudne do spełnienia. Złóż wniosek online i odhacz wymagane zgody. W miesiącach wrzesień, październik, listopad zrób przelew do ZUS (w kwocie minimum 250 zł) bądź płać kartą (minimum 500 zł). Na koniec wystarczy zapewnić wpływy na konto w wysokości 1000 zł miesięcznie. Muszą być to wpływy zewnętrzne, czyli nie pomiędzy naszymi rachunkami.

Dodatkowo premię 300 zł mogą zgarnąć osoby, które otwierają działalność i potrzebują terminala płatniczego. Zamawiając go przez bank i zapewniając na nim obrót 1000 zł do końca listopada otrzymamy 300 zł premii. Konieczne jest spełnienie również wcześniejszych warunków. Łącznie premia od banku wyniesie 700 zł, czyli całkiem przyjemna kwota.

Wniosek o otwarcie konta należy złożyć online, tożsamość przez osoby, które nie są klientami banku, weryfikowana jest przez logowanie się na rachunek w innym banku (za pomocą specjalnej aplikacji). Wejdź na stronę Millenium Bank.

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.