Własna firma?

Wszystko, co musisz wiedzieć.

Jak założyć firmę „krok po kroku”

2000 zł premii z Kontem Przekorzystnym Pekao - dla jednoosobowych działalności

Konto Przekorzystne Biznes według kilku popularnych rankingów jest numerem 1 dla najmniejszych przedsiębiorców. Obecnie trwa promocja, w której czeka premia do 2000 zł.

Podstawowym wymogiem jest bycie aktywnym klientem banku, między innymi regularne przelewy do ZUS- u na kwotę minimum 300 zł miesięcznie. Premia podzielona jest na kilka mniejszych kwot, za którymi znajdują się wymagania stawiane przedsiębiorcom. Za co można otrzymać 2 tys. zł i co jeszcze zyskasz w ramach nowej promocji Konta Przekorzystnego Biznes?

Warunki promocji

Promocja potrwa do końca sierpnia 2022 roku i już teraz możesz założyć Konto Przekorzystne i zacząć zbierać profity.

Do promocji mogą przystąpić jednoosobowe działalności. Konieczne jest podpisanie umowy nie tylko o rachunek, ale również o kartę debetową Mastercard i bankowość elektroniczną Pekao24 dla firm. Kolejne warunki to wyrażenie zgód marketingowych, wspomniane na początku przelewy do ZUS-u i akceptacja regulaminu promocji.

Za co wypłacane są premie?

Kwota 2000 zł jest podzielona na 5 mniejszych:

  • 600 zł zwrotu za transakcje bezgotówkowe: 3% wartości transakcji bezgotówkowych (płatność kartą bądź telefonem) na kwotę minimum 500 zł miesięcznie. Zwrócona wartość nie może przekroczyć 100 zł miesięcznie. Zwrot przez pół roku, co łącznie daje 600 zł.
  • 200 zł za rejestrację działalności za pośrednictwem banku. W tym celu można skorzystać z bankowości elektronicznej bądź aplikacji mobilnej. Status w CEIDG musi być aktywny, czyli przedsiębiorca nie tylko musi zarejestrować działalność, ale ją rozpocząć.
  • 400 zł za terminal płatniczy: konieczne zawarcie umowy o terminal w okresie trwania promocji i zapewnienie wpływów z transakcji na poziomie 1000 zł miesięcznie przez okres 6 miesięcy. Część działalności jest wyłączona z promocji (m.in.: biura turystyczne, kantory i lombardy).
  • 200 zł za aktywne korzystanie z konta przez pół roku. Konieczne jest spełnienie wszystkich warunków w każdym miesiącu: przelew do ZUS-u na kwotę min. 300 zł, przelewy inne niż do ZUS-u przez aplikację mobilną na kwotę min. 1000 zł, płatności bezgotówkowe kartą i telefonem na kwotę min. 500 zł.
  • 600 zł po spełnieniu jednego z warunków: kredyt na kwotę 100 tys. zł w ciągu pół roku od otwarcia konta, umowa z Pekao Leasing z ratą miesięczną min. 2000 zł, umowa z Pekao Faktoring.

0 zł za prowadzenie konta i brak opłat za kartę debetową przez dwa lata

W ramach nowej promocji Konta Przekorzystnego przez 24 miesiące nie ma opłat za prowadzenie rachunku i kartę debetową wydaną do tego konta. Bez kosztów są również przelewy mobilne. Czas 24 miesięcy biegnie od miesiąca, który następuje po miesiącu podpisania umowy o otwarcie rachunku.

Po 24 miesiącach opłaty za konto i kartę można ominąć. Jeśli nie chcesz płacić za kartę, wystarczy płacić bezgotówkowo. Miesięczna kwota transakcji bezgotówkowych, która zwalnia z opłaty za kartę to 500 zł. Prowadzenie konta za 0 zł po 24 miesiącach również jest możliwe, wystarczy spełnić jeden ze wskazanych przez bank warunków. Są to między innymi przelew do ZUS bądź US, wpływy na konto w wysokości 2 tys. zł miesięcznie bądź 1 transakcja wymiany walut.

Konto Przekorzystne założysz przez internet. Na stronie banku widnieje informacja, że rachunek założysz i aktywujesz online w kwadrans. Zaczyna się od wniosku, później jest weryfikacja (wybierz biometrię) i ostatnim etapem jest dokończenie wniosku.

 
Przejdź na stronę banku ▶

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.