fbpx

Własna firma?

Wszystko, co musisz wiedzieć.

Jak założyć firmę „krok po kroku”

Magazyn dla małego biznesu - jak wybrać?

Mały i średni biznes potrzebuje przestrzeni magazynowej, która będzie dopasowana do potrzeb i rodzaju prowadzonej działalności.

Wybór magazynu powinien jednak uwzględniać nie tylko obecną sytuację firmy, ale także jej rozwój. Budowa obiektu łączy się ze sporymi kosztami i może być wyzwaniem dla inwestora. Alternatywą jest hala namiotowa magazynowa.

Czym jest hala namiotowa magazynowa?

Dla firm potrzebujących nowoczesnej przestrzeni magazynowej hala namiotowa magazynowa jest doskonałym rozwiązaniem. Ta całoroczna konstrukcja wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, odpornych na warunki atmosferyczne. Rama namiotu z wytrzymałego aluminium jest lekka, ale zapewnia przy tym stabilność. Projekt może być dostosowany do potrzeb klienta, a jego realizacja zajmuje jedynie kilka dni. Dzięki temu w krótkim czasie firma zyskuje w pełni użytkowy magazyn. Namiot magazynowy jest nie mniej funkcjonalny od budynku murowanego i można korzystać z niego o każdej porze roku. W ofercie, dostępnej na stronie: https://www.hts-tentiq.pl/produkty/hale-magazynowe/ znajdują się magazyny tymczasowe oraz całoroczne w różnych wariantach. Od decyzji inwestora zależy rozpiętość, wysokość ścian bocznych, a nawet rozstaw przęseł. Namiot może zostać w pełni spersonalizowany oraz zaprojektowany w taki sposób, by na przykład wyróżniał się zwiększoną odpornością na opady.

Czy namiot magazynowy jest odpowiedni dla małego biznesu?

Dla małego biznesu inwestycja w budowę magazynu często jest trudna do zrealizowania. Ogromne koszty, biurokracja i długi czas budowy dla wielu firm jest problematyczna. Wynajem magazynu nie zawsze jest korzystny, podobnie jak oferowana na wynajem sama przestrzeń. Może ona nie odpowiadać potrzebom i profilowi firmy. Namiot magazynowy ma charakter stały lub sezonowy. Klient sam wybiera gotową konstrukcję albo decyduje się na całkowicie spersonalizowany projekt odpowiadający jego potrzebom. Namiot magazynowy jest trwały i solidny, a jego cena znacznie niższa od tradycyjnego obiektu. Również koszty użytkowania są atrakcyjne dla inwestora. Ogromną zaletą namiotu magazynowego jest to, że można ustawić go na dowolnej powierzchni. Namiot jest ponadto mobilny, co pozwala na przeniesienie go w razie potrzeby. Można także zwiększać jego powierzchnię w miarę rozwoju firmy.

Budować obiekt, czy kupić namiot magazynowy?

Budowa tradycyjnego obiektu wymaga konieczności otrzymania odpowiedniego pozwolenia oraz zatrudniania kierownika budowy, co jest to kosztowne i czasochłonne. Takich problemów nie ma, gdy podejmie się decyzję o wyborze namiotu. Namiot magazynowy cechuje się stabilną, a równocześnie mobilną konstrukcją. Można go dobrać idealnie do swoich potrzeb, a w miarę rozwoju firmy – w krótkim czasie rozbudować. Jego montaż jest bardzo prosty i trwa tylko kilka dni, dzięki czemu firma może działać bez przerw i utrudnień w pracy. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebny jest sezonowy obiekt. Łatwo go rozebrać i przewieźć w inne miejsce. Ma szerokie spektrum zastosowań. To rozwiązanie dla każdego małego biznesu, od warsztatów samochodowych, poprzez firmy ogrodnicze, po gastronomię. Namioty mogą być wykorzystywane przez firmy remontowo-budowlane, organizatorów eventów, sklepy, hurtownie i branżę gastronomiczną. Każda z tych gałęzi przemysłu bez problemu dobierze namiot magazynowy, odpowiedni do swoich potrzeb.

Dla małego i średniego biznesu hala namiotowa magazynowa jest doskonałym wyborem, niewymagającym dużych nakładów finansowych. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie szybko potrzebna jest przestrzeń magazynowa. Będzie również doskonałym rozwiązaniem w przypadku potrzeby posiadania magazynu mobilnego.

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.