Własna firma?

Wszystko, co musisz wiedzieć.

Jak założyć firmę „krok po kroku”

Domena, kreator stron z hostingiem i fakturowanie za 0 zł z Kontem Firmowym PKO

Największy bank w Polsce pod względem wielkości aktywów ruszył z nową promocją dla klientów firmowych. To dobra okazja, by otworzyć działalność, rachunek firmowy, a przy tym na start otrzymać dostęp do prostego kreatora stron oraz wsparcie techniczne. W jednym banku można załatwić kilka spraw jednocześnie. Usługi w ramach promocji nie pociągają za sobą opłat przez cały rok.

Oferta jest limitowana pod względem usług i czasu. Dlatego jeśli masz w planach działalność, warto przyjrzeć się promocji PKO BP oraz ofercie banku dla klientów firmowych.

Promocja trwa do 31 marca

Od 13 stycznia do końca marca 2022 roku można skorzystać z nowej promocji PKO PB dla Konta Firmowego i Konta Firmowego Premium. Promocja skończy się wcześniej, jeśli limit usług zostanie wyczerpany. Bank ma do rozdania 500 usług od home.pl oraz 200 od Superksięgowej.

Podstawowym warunkiem przystąpienia do promocji jest złożenie wniosku o rachunek firmowy z dostępem do bankowości internetowej. Konieczne jest wyrażenie zgód marketingowych, podanie numeru telefonu oraz maila. Jednocześnie z otwarciem rachunku możesz zarejestrować działalność.

Korzyści z PowerB@nku

Nowa promocja od PKO BP nazywa się PowerB@ank na start. W ramach pakietu startowego klient, który aktywuje usługi, otrzyma za 0 zł przez 12 miesięcy:

  • domenę,
  • kreator stron, hosting, certyfikat SSL,
  • fakturowanie,
  • konsultacje z księgową.

Usługi związane z domeną świadczy home.pl. Adres WWW można mieć już w kilka minut. Do tego nieograniczoną liczbę subdomen, adres mail we własnej domenie, ochronę antywirusową i całodobowe wsparcie techniczne.

W ramach fakturowania w e-Księgowości można bez limitów wystawiać faktury: sprzedażowe, korekty, paragony, proformy, zaliczkowe. Program połączony jest z rachunkiem firmowych, co ułatwia rozliczanie faktur.

Promocja obejmuje również konsultację telefoniczną z księgową. Do wyboru jest jednogodzinna konsultacja bądź dwie po 30 minut. Obszar konsultacji jest szeroki, dzięki czemu można omówić różne nurtujące kwestie związane z podatkami, rozliczaniem działalności, ubezpieczeniami społecznymi, kosztami, amortyzacją środków trwałych.

Ile kosztuje Konto Firmowe PKO?

Promocja wygląda kusząco, bez wątpienia jest wsparciem w starcie biznesu w sieci. To jeden z najważniejszych obecnie kanałów zdobywania klientów. Jeśli chodzi o opłaty za konto, to nowe firmy oraz te, które mają staż krótszy niż rok, przez 6 miesięcy nie płacą za prowadzenie rachunku. Po tym okresie, przy wpływach miesięcznych 2000 zł, prowadzenie nadal jest za 0 zł. Poza tym można mieć również darmową kartę wielowalutową, przelewy krajowe i SEPA za 0 zł (przez IKO) oraz wypłaty z bankomatów PKO bez prowizji (do 50 tys. zł).

Konto Firmowe PKO opłaca się przede wszystkim startującym z biznesem. Koszty na początku są zazwyczaj wyższe, a z promocją PowerB@nk zaoszczędzisz na stronie internetowej i poradach księgowych.

News, czyli aktualności ze świata małego biznesu:

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.