Własna firma?

Wszystko, co musisz wiedzieć.

Jak założyć firmę „krok po kroku”

Jak wybrać najlepszą ofertę telefoniczną, prowadząc jednoosobową działalność gospodarczą?

Telefon w jednoosobowej działalności gospodarczej jest jednym z podstawowych sprzętów niezbędnych do prowadzenia biznesu. Dobra oferta komórkowa staje się tym samym wyjątkowo istotna.

Nie powinna nadwyrężać firmowych wydatków, a przy tym musi dawać dostęp do wszystkich potrzebnych usług. Dobrze też, by zapewniała przedsiębiorcy pełne bezpieczeństwo i nie „groziła” karami za brak terminowej płatności, czyli nie wiązała go zobowiązującą umową. Czy istnieje taka możliwość na telefon na działalność gospodarczą? Tak – w Orange Flex dla Firm!

Orange Flex dla Firm – co to jest?

Orange Flex to nowoczesna sieć komórkowa w aplikacji mobilnej. Z kolei Orange Flex dla Firm jest będącą jej częścią ofertą kierowaną do jednoosobowych działalności gospodarczych. Usługa łączy najlepsze cechy abonamentu oraz oferty na kartę. Nie wymaga podpisania żadnej umowy, a płatności odbywają się z góry za miesiąc korzystania z usług. Co więcej, w Orange Flex nie musisz biegać po salonach sprzedaży, by otrzymać nowy telefon na firmę czy kolejny numer lub zmienić pakiet danych na innych. Wszystko to robisz z poziomu aplikacji mobilnej, bez wychodzenia z domu, biura czy zakładu pracy.

W ramach Orange Flex dla Firm możesz korzystać z jednego z 5 Planów usług komórkowych (i zmieniać je, gdy tylko chcesz). Każdy z nich daje Ci dostęp do nielimitowanych rozmów, SMS-ów oraz MMS-ów, a także social mediów bez limitu GB w kraju. Różnią się liczbą GB do wykorzystania w innych zakamarkach sieci:

  • 15 GB – za 25 zł brutto,
  • 30 GB – za 30 zł brutto,
  • 45 GB – za 35 zł brutto (z zasięgiem 5G),
  • 80 GB – za 50 zł brutto (z zasięgiem 5G),
  • 150 GB – za 80 zł brutto (z zasięgiem 5G).
  • Jakie korzyści daje telefon na firmę w Orange Flex?

Telefon na firmę jednoosobową w Orange Flex dla Firm to przede wszystkim całkowita swoboda. Nie wiążesz się umową abonamentową, a wybrany Plan możesz zmieniać, gdy tylko tego potrzebujesz. W jednym miesiącu przyda Ci się mniej GB? Opłacasz tańszy Plan. W kolejnym oczekujesz ich więcej? Wybierasz większy pakiet. I rezygnujesz, gdy uznasz to za stosowne, bez żadnych opłat za zerwanie umowy itp. Jakie jeszcze korzyści daje Ci Orange Flex dla Firm?

  • Pełna kontrola firmowych wydatków – w ramach usługi Rodzina Flex, możesz stworzyć w aplikacji grupę składającą się ze wszystkich numerów, które opłacasz jako właściciel firmy. Dodajesz współpracowników czy członków rodziny, dzięki temu widzisz, ile GB zużywają i możesz wymagać od nich poproszenia Cię w aplikacji o zgodę na zakup usług dodatkowych. A faktury za wszystkie płatności znajdziesz w jednym miejscu.
  • Przekazywanie GB – znajomy, który też jest w Orange Flex potrzebuje dodatkowych GB? Możesz przekazać mu je ze swojej „puli” za pomocą aplikacji.
  • Dodatkowa karta SIM za 0 zł – przypisana do tego samego numeru telefonu. W aplikacji Orange Flex zamówisz dodatkową SIM-kę, którą włożysz (lub aktywujesz – w przypadku e-SIM) na drugim smartfonie, smartwatchu, tablecie lub innym urządzeniu.
  • Dostęp do Sklepu Flex – w którym zamówisz nowy telefon na firmę albo inny sprzęt w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Chcesz sam się przekonać, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie korzystanie z Orange Flex? Przetestuj tę sieć za 1 zł przez cały miesiąc, bez względu na wybrany Plan! Z kodem FLEX otrzymujesz 1 miesiąc za złotówkę.

News, czyli aktualności ze świata małego biznesu:

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.