Mala-Firma.pl

i jej autor

O mnie

Nazywam się Tadeusz Bisewski i od 12 lat – poprzez portal Mala-Firma.pl – wyjaśniam jak założyć działalność gospodarczą w Polsce.

Własną firmę prowadzę od 2007 r. Po dwóch latach od założenia swojej działalności postanowiłem stworzyć stronę, na której zawsze w prostych słowach będę wyjaśniał wszystkie formalności i niuanse, przez które trzeba przebrnąć, aby firma zaczęła działać. Teksty piszę w pierwszej osobie, dzieląc się z czytelnikami własnym doświadczeniem i wciąż aktualizowaną wiedzą. Jeśli coś polecam, to znaczy, że to przetestowałem.

Jestem również autorem książki 7 kroków do własnej firmy, która ukazała się w serii Samo Sedno, wydawnictwa Edgard w 2015 roku. Książka zajęła III miejsce w kategorii „Vademecum przedsiębiorcy” w konkursie „My Company Polska Choice” podczas 7. Warszawskich Targów Ksiązki w 2016 r.

Reklama

Jeśli interesuje Cię reklama w portalu Mala-Firma.pl, to wszelkie informacje znajdziesz w prezentacji Usługi reklamowe Mala-Firma.pl.

O portalu

Mala-Firma.pl jest dedykowana ludziom, którzy zdecydowali się założyć działalność gospodarczą. Nie znajdują tutaj treści dla siebie osoby, które firmę prowadzą od lat. Portal dedykowany jest początkującym przedsiębiorcom.

Portal jest niezwykle popularny i chętnie polecany przez użytkowników Internetu. Linkują do niego nawet strony rządowe. W sposób całkowicie naturalny osiąga pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwarki Google na setki zapytań dotyczących zakładania firmy.

Każdego miesiąca w rejestrze przedsiębiorców (CEIDG) pojawia się 20–25 tysięcy nowych osób. W tym czasie tę stronę odwiedza 30–40 tysięcy unikalnych użytkowników. Z tego co trzecia osoba (czyli 10–13 tysięcy) czyta artykuł pt. Zakładanie firmy „krok po kroku”. Co dziesiąty gość (czyli 3–4 tysiące ludzi w miesiącu) studiuje instrukcję pt. Jak wypełnić formularz CEIDG. Z tych danych można oszacować jak duży odsetek osób rozpoczynających działalność w Polsce korzysta z mojego portalu.

Dziękuję Ci, że jesteś jedną z nich!

Powodzenia w biznesie,
Tadeusz Bisewski

 

Partner portalu: PKO BP

Bank PKO

Tadeusz Bisewski

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.