Strona internetowa w kilka minut - takim hasłem kuszą platformy oferujące narzędzia do tworzenia stron internetowych. Faktycznie jest to możliwe, ale z realnego punktu widzenia każdemu przedsiębiorcy, freelancerowi, blogerowi zależy na tym, by wizytówka firmy, blog czy inny rodzaj strony zatrzymały użytkownika na dłużej. Dlatego stworzenie strony, nawet w kreatorze, wymaga pewnego poukładania w głowie układu strony, zawartości, podstron. Pomysłu na to, nie tylko jak ma wyglądać, ale jakie ma spełniać funkcje, jaką nazwę domeny ustawić itd.

Nie musisz posiadać wiedzy technicznej, nie musisz mieć wiedzy informatycznej, nie musisz mieć domeny i martwić się o kwestie związane z prawem (RODO, polityka prywatności). Dzięki platformom Saas sprzedaż internetową może uruchomić każdy. Przy tym otrzymuje szereg profitów, jak choćby wsparcie techniczne przez cały okres korzystania z usług. Model Saas ma bardzo dużo zalet, ściąga z przedsiębiorcy szereg obowiązków. Wybór wśród platform, które oferują kompleksową obsługę od otwarcia przez ciągłe wsparcie sklepu internetowego, jest duży. Jak wybrać, by nie żałować?

Dla wygody przedsiębiorcy oraz klientów, firma która chce zaistnieć w Internecie powinna posiadać własny serwer (konto hostingowe) z własną domeną internetową, czyli adresem, który dodaje prestiżu. Tylko płatne rozwiązania w tym zakresie są w stanie zapewnić szybkie i bezawaryjne działanie, brak reklam zarówno na stronie jak i w firmowej poczcie e-mail oraz pełną funkcjonalność umożliwiającą prowadzenie serwisu WWW o dowolnym charakterze.

Faktury z długim terminem płatności są atrakcyjnym sposobem na przyciągnięcie klientów. Z drugiej strony, każda faktura wiąże się z podatkiem - który należy wpłacić w terminie do skarbówki. W przypadku firm zatrudniających pracowników, muszą oni dostać pensje. Poza tym z czegoś również należy zapłacić rachunki. W tym wszystkim wsparciem może być usługa firmy faktoringowej.

Program do faktur

Partner portalu: PKO BP

Bank PKO

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.