Księgowość online

Analiza najlepszych ofert

Firmino

 

Firmino należy do Streamsoft, producenta systemów ERP dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Program do fakturowania, magazyn oraz księgowość działają w oparciu o model Saas, czyli wystarczy dostęp do internetu, by wystawiać faktury i rozliczać działalność. Choć oprogramowanie tego typu zazwyczaj pociąga za sobą koszty, to w tym przypadku za 0 zł bez ograniczeń czasowych, otrzymujemy prosty program do fakturowania - wszystkie dokumenty sprzedażowe.

inFakt

Samodzielna księgowość online od inFakt to propozycja dla małych firm. Z programu będziesz mógł korzystać przez stronę www i w aplikacji mobilnej. A przed ostateczną decyzją przetestujesz usługi, dzięki darmowej wersji, która różni się od płatnej limitami m.in. faktur. Mały przedsiębiorca może za 0 zł bezterminowo korzystać z programu do wystawiania faktur. Natomiast opłata za wersję bez limitów nie jest wygórowana. Program do Fakturowania skierowany jest do wszystkich rodzajów działalności. Natomiast program do samodzielnej księgowości wyłącznie do małych firm. Co otrzymujemy w jego ramach? Ile kosztuje?

wFirma

wFirma to jedna z ciekawszych propozycji księgowości online na rynku. Oferta skierowana jest między innymi do mikro i małych przedsiębiorców. W ofercie mają fakturowanie, księgowość, kadry i płace oraz magazyn. To w bardzo dużym skrócie, bo każde z oferowanych rozwiązań imponuje pod względem funkcjonalności. wFirma bazuje na sztucznej inteligencji, a każdy przedsiębiorca, który korzysta z ich usług może liczyć na wsparcie ekspertów.

ING Księgowość

ING oferuje samodzielną księgowość online wraz z aplikacją. To propozycja dla małych przedsiębiorców, którzy dzięki usłudze mogą rozliczać działalność bez wsparcia biura rachunkowego. Spokojnie poradzą sobie osoby, które stawiają pierwsze kroki w biznesie.

W ubiegłym roku, dokładnie 21 czerwca 2020 roku, w Dzień Przedsiębiorcy, ING otworzyło się na klientów bez rachunku w ich banku.

Szybka Faktura

SzybkaFaktura.pl to propozycja samodzielnej księgowości przez internet dla JDG oraz małych firm, rozliczających się na podstawie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów. Dlaczego warto wziąć ich pod uwagę? Rozbudowane moduły, prosta obsługa, funkcjonalność, wsparcie konsultantów - to kilka argumentów. A jakie miesięczne koszty generuje księgowość online z Szybka Faktura?

Faktura XL

Darmowa wersja do programu faktur dla małych przedsiębiorców, support 24/7, integracja z Przelewy24 i PayU, faktury wielojęzyczne - to tylko kilka mocnych stron aplikacji Faktura XL. Na głównej stronie widnieje informacja, że przeznaczona jest dla małych i średnich firm. Natomiast na czacie otrzymujemy odpowiedź, że aplikacja jest dla wszystkich, nie ma żadnych ograniczeń. Faktura XL na pierwszy rzut oka wygląda naprawdę dobrze, również pod względem kosztów. W porównaniu z konkurencją, jest to jedna z najtańszych księgowości online na rynku.

360 Księgowość

360 Księgowość jest platformą online służącą do szeroko pojętej księgowości, bo jest tu i KPiR, i ryczałt, i między innymi magazyn oraz integracje z programami zewnętrznymi, na przykład do kadr i płac. Bez konieczności instalowania oprogramowania, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa - na poziomie bankowym. W ramach jednej licencji prowadzisz księgowość dwóch firm, a każda kolejna to tylko 4 zł netto więcej (od lipca 6 zł netto). Księgowość online pod taką postacią zdecydowanie ułatwia i przyspiesza pracę.

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.