360 Księgowość

360 Księgowość jest platformą online służącą do szeroko pojętej księgowości, bo jest tu i KPiR, i ryczałt, i między innymi magazyn oraz integracje z programami zewnętrznymi, na przykład do kadr i płac. Bez konieczności instalowania oprogramowania, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa - na poziomie bankowym. W ramach jednej licencji prowadzisz księgowość dwóch firm, a każda kolejna to tylko 4 zł netto więcej (od lipca 6 zł netto). Księgowość online pod taką postacią zdecydowanie ułatwia i przyspiesza pracę.

Do wyboru jest kilka pakietów, które posiadają liczne funkcje. Poza tym nawet przez pół roku można korzystać w pełni z funkcjonalności programu bez żadnych opłat! Zatem przyjrzyj się bliżej ich ofercie, bo warto.

Dla kogo 360 Księgowość online?

Oferta platformy skierowana jest do małych i średnich firm. Dla jednoosobowych działalności rozliczających się na podstawie KPiR oraz dla tych, którzy są na ryczałcie. Poza tym z funkcjonalnej pełnej księgowości korzystają spółki z o.o.
Księgowość w chmurze to duża wygoda:

  • dostęp do dokumentów i finansów gdziekolwiek jesteś, wystarczy dostęp do internetu
  • szybki dostęp do rozliczeń w przypadku kontroli z US, poza tym jest opcja przyznania dostępu do wglądu,
  • żaden dokument się nie zgubi - wszystkie są w jednym miejscu.

360 Księgowość w liczbach to 30 lat doświadczenia i blisko 100 tys. firm obsługiwanych w maju 2022 roku. Licencja nabywana jest każdego miesiąca, stąd statystyki odnoszą się do takiego okresu, ale pokazują, że z tej platformy korzysta niemało firm.
Prosty program w chmurze, dla początkujących i księgowych

Zanim o ofercie 360 Księgowość, nieco o zaletach korzystania z tej platformy. Po pierwsze, jest to bardzo proste i intuicyjne narzędzie do prowadzenia księgowości. Również dla JDG, które dopiero startują i osób, które kompletnie nie są zaznajomione z rozliczeniami, podatkami, ZUS-em itd. Program jest prosty w obsłudze i liczy wiele za Ciebie. Kolejną zaletą jest możliwość pracy z dowolnego miejsca. Wystarczy mieć przy sobie laptop i dostęp do internetu, by księgować i rozliczać, wysyłać faktury do klientów i rozliczenia do skarbówki. Świetną opcją jest udzielenie dostępu współpracownikowi - w ograniczonym zakresie bądź w pełnym (Pakiet PRO).

Z 360 Księgowość prowadzisz rozliczenia nie jednej, nie dwóch, ale tylu firm ile chcesz. Dwie pierwsze są w ramach podstawowej licencji, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by zrealizować marzenia o kolejnym biznesie. To też dobra opcja dla małych biur księgowych, które poszukują rozbudowanego, funkcjonalnego programu, a przy tym takiego, który nie będzie słono kosztował przy rozliczaniu dużej liczby firm. Każda kolejna firma od trzeciej począwszy, to koszt 4 zł netto (od lipca 6 zł netto). Do tego dolicz 23% VAT, ale i tak jest to bardzo dobra oferta na rynku, zwłaszcza patrząc pod kątem funkcjonalności tego oprogramowania w chmurze.

Pakiety

Do wyboru są trzy pakiety - bez względu na to, czy jesteś na KPiR, ryczałcie czy potrzebujesz pełnej księgowości. Ogólnie dzielą się one na:

  • KPiR + Ryczałt
  • Pełna Księgowość,
  • Wszystkie Typy Księgowości.

Wśród nich do wyboru są pakiety: Free (darmowy), Standard i PRO.

KPiR + Ryczałt Free

Za darmo otrzymujesz dostęp do funkcjonalnego oprogramowania przez pół roku. Tym, co może skrócić ten okres, są limity dokumentów. Bez kosztów korzystasz z dostępu do funkcjonalności programu PRO (najbardziej rozbudowanego) do momentu dodania 100 faktur sprzedażowych i 100 faktur zakupowych. To świetny sposób na przetestowanie 360 Księgowość i przede wszystkim idealna opcja dla małych działalności, które wystawiają kilka faktur w miesiącu. Dzięki temu sporo zaoszczędzisz, a przy tym korzystasz z rozbudowanego narzędzia do księgowości online.

KPiR + Ryczałt Standard

To pakiet, który spokojnie wystarcza małym i średnim przedsiębiorcom (JDG, KPiR, ryczałt). Od 1 lipca miesięczna opłata za pakiet wynosi 39 zł/netto. W ramach tej licencji prowadzisz nieograniczoną liczbę firm (od trzeciej dodatkowa opłata) i korzystasz z bogatego programu do ich rozliczania. Nie ma limitów wprowadzanych dokumentów. Pakiet obejmuje sprzedaż, zakupy, 1 magazyn, środki trwałe, centra kosztów, projekty, płatności (bank, kasa). To tak w dużym skrócie, bo platforma jest bardzo funkcjonalnym narzędziem do prowadzenia księgowości w chmurze.

W tej licencji rozliczysz ZUS i PIT przedsiębiorcy, VAT, VAT UE, JPK na żądanie. Wyślesz do urzędów deklaracje, za pomocą danych autoryzujących lub podpisu elektronicznego. Poza tym obejmuje ona bezpłatne aktualizacje, wsparcie różnymi kanałami, integrację między innymi z bazą GUS.

KPiR + Ryczałt PRO

Ta licencja to propozycja dla bardziej wymagających małych i średnich firm. Pakiet PRO od lipca to koszt 59 zł/netto. Jeśli chcesz wykupić dostęp dla kolejnego użytkownika to jest to koszt 29 zł/netto. Pakiet PRO zawiera wszystkie funkcje pakietu Standard. Poza tym: faktury zbiorcze, rabaty, cenniki, masową wysyłkę faktur, automatyczne naliczanie odsetek, moduł produkcji, oferty/zaliczki/pro formy, rundę zatwierdzającą - akceptujesz dokumenty zakupowe (albo zlecasz to zadanie), czyli masz pełną kontrolę. W odróżnieniu od pakietu Standard, w PRO możesz mieć kilka magazynów.

W tym pakiecie dostępne są również integracje API, przydatne szczególnie sklepom internetowym. Kolejna ważna opcja to udzielenie pełnego dostępu współpracownikowi. Prawa dostępu możesz definiować. Bardzo dobrze się to sprawdza, gdy zlecasz zajęcie się księgowością osobie trzeciej bądź też od czasu do czasu przekazujesz część obowiązków.

Pełna Księgowość i Wszystkie Typy Księgowości, czyli Pakiet Biuro

Pełna Księgowość to optymalne rozwiązanie dla spółek, małych i średnich. Tu również masz do wyboru trzy pakiety, łącznie z darmowym.

Pakiet Biuro to idealne rozwiązanie do prowadzenia różnych biznesów na jednej platformie. Jeśli jedną firmę rozliczasz KPiR, kolejna to spółka, a jeszcze inna jest na ryczałcie, to w tym pakiecie jednym logowaniem przełączasz się wygodnie między nimi.

Partnerzy księgowości w chmurze - realnie szybsze działania

360 Księgowość współpracuje z licznymi partnerami. Dzięki temu różne procesy, które mają miejsce w firmie odbywają się szybciej. Pewnie zastanawiasz się jak? Kilka przykładów: Przelewy24 to szybka płatność online, Brutto.pl to dostęp do pieniędzy z wystawionych faktur, nim kontrahent zapłaci, ITCell to kadry i płace w chmurze, CostPocket zaś to OCR faktur zakupu, z którego skorzystasz mobilnie. Współpraca z partnerami służy automatyzacji wielu procesów, czyli zaoszczędzony czas możesz poświęcić na coś innego.

Wypróbuj za darmo

W przypadku ofert za 0 zł często poszukiwane są haczyki. W tej ofercie ich nie znajdziesz, zasady korzystania z darmowego pakietu są jasne. Już teraz możesz zacząć rozliczać firmę dzięki 360 Księgowość bez kosztów. Przez pół roku nie poniesiesz żadnych opłat. Chyba że przekroczysz limity, wspomniane w pakiecie darmowym. Natomiast wówczas już zdecydujesz, czy taka forma księgowości w chmurze jest tym czego szukasz.

Bardzo dużą zaletą 360 Księgowość jest dostęp do pełnej funkcjonalności w darmowym pakiecie - otrzymujesz wszystko to co oferuje pakiet PRO (najbardziej rozbudowany). Możesz przetestować dosłownie wszystko. Dzięki temu nie kupujesz kota w worku, a przetestowany produkt.

Promocje i bezpłatne materiały księgowe

Oprócz darmowego testowania, są też promocje. Obecnie, jeśli do końca czerwca wykupisz pierwszą licencję, to księgujesz za 5 zł/netto do końca sierpnia 2022 r. Poza tym 360 Księgowość to baza wiedzy dla każdego, kto sam się rozlicza, kto innych rozlicza, dla mających wątpliwości i pytania. Na platformie YouTube znajdziesz filmy, przykładowo jak zacząć się rozliczać online. Warto też zaglądać do zakładki aktualności.

Podsumowując, 360 Księgowość jest odpowiedzią na potrzeby większości małych i średnich firm. Program jest prosty w obsłudze, a zarazem bardzo funkcjonalny. Co ważne, koszty przy tak rozbudowanych modułach są niskie.

 
Zobacz ranking księgowości online ▶
 

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.