Dla wygody przedsiębiorcy oraz klientów, firma która chce zaistnieć w Internecie powinna posiadać własny serwer (konto hostingowe) z własną domeną internetową, czyli adresem, który dodaje prestiżu. Tylko płatne rozwiązania w tym zakresie są w stanie zapewnić szybkie i bezawaryjne działanie, brak reklam zarówno na stronie jak i w firmowej poczcie e-mail oraz pełną funkcjonalność umożliwiającą prowadzenie serwisu WWW o dowolnym charakterze.

Prowadząc działalność w Internecie od ponad dekady zetknąłem się z dużą liczbą serwerów różnych dostawców. Jedne oceniam lepiej, inne gorzej. Aby było najbardziej uczciwie, pragnę Wam zaprezentować ten, z którego obecnie korzystam samemu. Firma, która utrzymuje w Internecie wszystkie moje strony to dHosting.

Wszystko, co najlepsze

Ta oferta łączy w sobie najlepsze cechy wszystkich możliwych rozwiązań:

 • serwerem zarządza się wygodnie, jak zwykłym kontem hostingowym,
 • parametry są gwarantowane, jak na serwerze dedykowanym,
 • w razie potrzeby Twój serwer automatycznie otrzymuje dodatkowe zasoby, jak w chmurze!

Dobre parametry i wysoka sprawność

W ramach konta otrzymuje się do wykorzystania bardzo duże zasoby: 2GB pamięci RAM, procesor 1Ghz i 50GB miejsca na dysku. Są to parametry gwarantowane i nie współdzielone z innymi użytkownikami. Dodatkowo uruchamiane są ekstra zasoby, gdy strona nagle staje się bardzo obciążona liczbą odwiedzających (np. w wyniku dużej akcji reklamowej). Dzięki temu nigdy Twoje WWW nie przestanie działać z powodu wyczerpania zasobów wykupionego pakietu!

Firma może pochwalić się wysoką sprawnością usług. dHosting posiada własną serwerownie w centrum Warszawy. Korzystają przy tym z najlepszego oprogramowania i sprzętu – tu warto wspomnieć chociażby o superszybkich dyskach SSD w standardzie. Serwerownia jest też wyposażona w bardzo dobre łącza o prędkości 1Gbps (1 gigabajt na sekundę!), które są szczególnie efektywne dla połączeń z kraju.

Łatwa obsługa i sprawna pomoc

Konfiguracja serwera jest banalnie prosta – nawet dla osób o bardzo podstawowej wiedzy z zakresu Internetu. Cała administracja oparta jest na autorskim rozwiązaniu o nazwie dPanel. Również pocztę e-mail można obsługiwać z autorskiego klienta dostępnego z przeglądarki dPoczta – jedno z nielicznych rozwiązań tego rodzaju działających dobrze na telefonie komórkowym. 

Obsługa klienta jest równie dobra jak sprzęt i stosowane rozwiązania techniczne. Już na samym początku klient otrzymuje duże wsparcie włącznie z darmową migracją strony i poczty e-mail z dotychczasowego serwera. Support odpowiada szybko i dokładnie na każde pytanie i to nie jakimś informatycznym slangiem, ale próbując zarysować problem w sposób zrozumiały nawet dla laika.

Rabat dla czytelników Mala-Firma.pl

Usługi dobrej jakości potrafią trochę kosztować, ale na dHosting oferta jest elastyczna i dostosowuje się do Twoich potrzeb. Pakiet podstawowy kosztuje 240 zł rocznie (to 20 zł miesięcznie). Czytelnicy Mala-Firma.pl na pierwszy rok otrzymują rabat 10% (wystarczy wejśc na dhosting.pl korzystając z linku na tej stronie, a pierwsza faktura zostanie naliczona z rabatem).

Podsumowanie, czyli najważniejsze atuty w punktach:

 • doskonałe parametry gwarantowanych zasobów,
 • dodatkowe zasoby w razie potrzeby,
 • bardzo dobra cena,
 • szybkie dyski SSD,
 • ogromna prędkość łącza,
 • lokalizacja w Polsce,
 • wygodny klient poczty,
 • darmowa migracja,
 • świetna obsługa.

Tym razem bez zestawienia ofert, bo ta jest bezkonkurencyjna. Zapraszam zatem na dHosting

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.