Własna firma?

Wszystko, co musisz wiedzieć.

Jak założyć firmę „krok po kroku”

przedsiębiorca

Prowadzenie firmy to przedsięwzięcie pełne wyzwań. Satysfakcja, sukcesy i poczucie spełnienia przeplatają się z przeszkodami i trudnościami oraz wydarzeniami trudnymi do przewidzenia. Warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie swoich interesów, budując biznes na solidnych fundamentach. Jednym z nich jest założenie konta firmowego w sprawdzonym banku.

Nasz typ? PKO Bank Polski. Poniżej kilka argumentów, dlaczego tak uważamy.

Konto firmowe w PKO Banku Polskim – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Jako osoba prowadząca własną działalność gospodarczą, z pewnością szukasz rozwiązań, które pozwolą Ci ograniczyć wydatki. Przecież masz ich mnóstwo. Za Konto Firmowe w PKO Banku Polskim, płacisz 0 złotych - i to przez 2 lata. Tyle samo będzie Cię też kosztować najem terminala. Nie poniesiesz również żadnych dodatkowych opłat za przelewy standardowe w aplikacji IKO. A jeśli znajdziesz się w gronie 700 szczęśliwców, którzy jako pierwsi założą konto, wygrasz voucher do wykorzystania na Allegro. Kliknij i sprawdź, na jaką kwotę! >>

Księgowa? Dziękuję, nie potrzebuję!

Z prowadzeniem własnej firmy wiąże się mnóstwo formalności. Urząd Skarbowy i ZUS nie wybaczają błędów. Nic zatem dziwnego, że wielu przedsiębiorców decyduje się na zatrudnienie zewnętrznych firm, choćby do prowadzenia księgowości.

Mając Konto Firmowe w PKO Banku Polskim, nie musisz tego robić. Zakładając je, zyskujesz dostęp do wygodnej i łatwej w obsłudze platformy do prowadzenia e-księgowości. Możesz wystawiać faktury bez limitu, samodzielnie prowadzić KPiR oraz Ewidencję Przychodów, a na koniec, wyliczyć zobowiązania podatkowe, wygenerować deklaracje i przesłać je bezpośrednio do Urzędu Skarbowego.

W pierwszym miesiącu opłata za samodzielne księgowanie wynosi 0 złotych. Ile kosztuje w kolejnych? Kliknij i sprawdź! >> Przekonasz się, że to znacznie mniej, niż kosztowałoby Cię zatrudnienie księgowej.

A wszystko to możesz zrobić, nie wychodząc z domu!

Czasu nie da się kupić, a jak wiadomo, bywa niezwykle cenny. W szczególności jeśli cenisz rozwiązania, dzięki którym możesz go sporo zaoszczędzić, to założenie Konta Firmowego w PKO Banku Polskim, zaskoczy Cię in plus. Możesz je założyć całkowicie online. Wtedy, kiedy Ci wygodnie i z miejsca, w którym właśnie przebywasz.

Czy wystawiasz faktury z odroczonym terminem płatności?

Po 30 dniach prowadzenia rachunku firmowego w PKO Banku Polskim możesz otrzymać dostęp do usługi Finansowania faktur, oferowanej przez PKO Faktoring, na kwotę 25 tys. zł.

Przekonany? Zainteresowana? Jesteś o krok od założenia niezwykle korzystnego i wszechstronnego Konta Firmowego w PKO Banku Polskim. Kliknij i zrób go teraz! Rozkręć swoją firmę online!

News, czyli aktualności ze świata małego biznesu:

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Aby dowiedzieć się więcej poznaj Politykę prywatności oraz Politykę cookies.